Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Chante Clair Čistící a odmašťovací prostředek s bělidlem - con Candeggina 625 ml

Kód: 9296
85 Kč 70 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Univerzální vysoce účinný čistič skvrn s chlorovým bělidlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super účinný odmašťovač s bělidlem, který odstraňuje všechny druhy nečistot. Lze jej použít k předběžnému ošetření s bělicím účinkem na bílé prádlo. Plně zastoupí různé speciální čističe. K jeho mimořádným vlastnostem patří působení na všechny druhy mastnot. Odstraňuje 3 druhy tuků: minerální, živočišné a syntetické. Tato vlastnost zajišťuje neomezené použití v běžném denním životě. Je ideální pro čištění povrchů, jako jsou např. kuchyňské linky, sporáky, sklo-keramické desky, odsavače, mikrovlnné trouby, nábytek, stoly, pulty, hladká bílá kůže, ráfky automobilů, motocykly, jízdní kola, stroje apod. Vysoce aktivní a ekologické látky působí na skvrny a špínu textilních látek, např. oděvy, límce, rukávy, mastné fleky apod. Výrobek je 100% ekologický , bez barviv. Možno použít jako předběžné ošetření bílého prádla před praním.

 • Univerzální odmašťovací schopnost.
 • Odstraňuje tuky a oleje minerálního i živočišného původu.
 • Nahradí speciální čističe.
 • Extrémně účinný.
 • S chlórem.
 • Bělící účinek.
 • Šetrný k látce.
 • Vhodný pro mnoho povrchů včetně textilu.
 • Bez barviv.
 • 100% ekologický.
 • Odmašťovač pro domácí i profesionální použití.
 • Vyroben v Itálii.

 

Použití na textil: skvrnu postříkejte a nechte působit maximálně 2 minuty. Ošetřenou skvrnu nenechte zaschnout. Poté textil s ošetřenou skvrnou vyperte běžným způsobem s ostatním prádlem. V případě koberců nebo čalounění do 5 minut po aplikaci ošetřené místo dobře očistěte čistou vlhkou látkou a poté osušte.

Použití na omyvatelné povrchy: v závislosti na stupni znečištění aplikujte přiměřené množství čističe na povrch a nechte jej krátce působit. Poté čištěný povrch omyjte čistou vodou a osušte.

Upozornění: stálobarevnost vždy vyzkoušejte a nenápadném místě, hlavně u textilií a citlivých materiálů. Tento odmašťovač není vhodný pro přírodní dřevo, keramiku a průhledné plasty. Zamezte dlouhodobému kontaktu s hliníkem, mramorem, lakovanými a horkými povrchy nebo plastem.

Varování:  drážní kůži. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí dýchací orgány. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce.
Při vdechnutí: v případě nadměrné vdechnutí odveďte osobu na čerstvý vzduch, držte ji v klidu a na pohodlném místě. Bezodkladně zavolejte lékaře.
Při požití: Necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko (224 919 293; 224 915 402).
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Doporučení: při konzultaci s lékařem mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte pouze v původním obalu. Nepoužívejte v kombinaci s jinými přípravky.

Složení: méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, fosfonáty; parfémy, Geraniol, Citronellol, Limonen, Benzylalkohol. Obsahuje: Isopropanolamin, Alkoholy, C9-11, ethoxylovaný, kvartérní C12-14 alkylmethylaminethoxylát, methylchlorid.

Likvidace: Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu (plast), zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn
Množství: 750 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: