Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Chante Clair Dezinfekční čistič a odmašťovací prostředek 600 ml

Kód: 9268
89 Kč –4 %
chante clair sgrassatore disinfettante dezinfekcni cistici prostredek 625 ml
89 Kč –4 % 85 Kč 70 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Univerzální vysoce účinný čistič mastnoty s dezinfekčním účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální dezinfekční odmašťovač kombinuje účinnou odmašťovací sílu a zároveň kompletní dezinfekci všech povrchů. Dezinfikuje a odmašťuje do hloubky, šetrný k povrchům, bilogicky odbouratelný, odstraňuje nepříjemné pachy. Odstraňuje účinně zbytky mastnoty a usazenin. Může být používaný všude: v kuchyni, sporáku, troubě, lednici, koupelně, dokonce i na oblečení. Odstraňuje až 99,99% mikroorganismů. Jeho svěží vůně příjemně osvěžuje prostředí. 

  • Ničí bakterie a viry.
  • Univerzální odmašťovací schopnost.
  • Odstraňuje tuky a oleje minerálního i živočišného původu.
  • Nahradí speciální čističe.
  • Neobsahuje chlór.
  • Šetrný k barvám a látce.
  • Vhodný pro mnoho povrchů i textil.
  • Bez barviv.
  • Odmašťovač pro domácí i profesionální použití.
  • Vyroben v Itálii.

 

Použití na textil: skvrnu postříkejte a nechte působit maximálně 2 minuty. Ošetřenou skvrnu nenechte zaschnout. Poté textil s ošetřenou skvrnou vyperte běžným způsobem s ostatním prádlem. V případě koberců nebo čalounění do 5 minut po aplikaci ošetřené místo dobře očistěte čistou vlhkou látkou a poté osušte.

Použití na omyvatelné povrchy: v závislosti na stupni znečištění aplikujte přiměřené množství čističe na povrch a nechte jej krátce působit. Poté čištěný povrch omyjte čistou vodou a osušte.

Upozornění: stálobarevnost vždy vyzkoušejte a nenápadném místě, hlavně u textilií a citlivých materiálů. Tento odmašťovač není vhodný pro přírodní dřevo, keramiku a průhledné plasty. Zamezte dlouhodobému kontaktu s hliníkem, mramorem, lakovanými a horkými povrchy nebo plastem.

Varování:  drážní kůži. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí dýchací orgány. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce.
Při vdechnutí: v případě nadměrné vdechnutí odveďte osobu na čerstvý vzduch, držte ji v klidu a na pohodlném místě. Bezodkladně zavolejte lékaře.
Při požití: Necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko (224 919 293; 224 915 402).
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Doporučení: při konzultaci s lékařem mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte pouze v původním obalu. Nepoužívejte v kombinaci s jinými přípravky.

Složení: méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, fosfonáty; parfémy, Geraniol, Citronellol, Limonen, Benzylalkohol. Obsahuje: Isopropanolamin, Alkoholy, C9-11, ethoxylovaný, kvartérní C12-14 alkylmethylaminethoxylát, methylchlorid.

Likvidace: Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu (plast), zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn
Množství: 600 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: