O nás

Jako mnoho lidí i nás pohoršuje dvojí kvalita potravin ale i jiného zboží. Je nám jasné, že převážná většina z nás si pro kvalitnější zboží nemůže zajet do Rakouska natož do Německa. Proto se hodí, když se najde někdo, kdo by ho ostatním přivezl. A to jsme právě my.

Jsme rodinným podnikem, který si sami budujeme. Začalo to zvědavostí, pak se přidalo nadšení, které přineslo sny. A jak řekl jeden cílevědomý mladý muž (Bruce Lee) - "Dnešní sen je realitou zítřka". Za svými sny jdeme. Kousek po kousku. Učíme se z vlastních chyb, nasloucháme zkušenostem a přáním našich zákazníků. A hlavně - pracujeme, pracujeme a pracujeme. Ale kde je vlastně hranice mezi zábavou a prací? U rodinného podniku je to spíše posedlost.

Jak jsme začali

Jednou v létě roku 2015 jsme si po přečtení x- tého článku na téma dvojí kvality potravin řekli, že se pojedeme podívat do Rakouska. Koupíme čokoládu, něco na praní, pár triček a uvidíme, jestli je to pravda.
Renata jako velký příznivec sociálních sítí vše napsala a popsala ještě před cestou na svém facebookovém profilu. Takže z dovezeného zboží nám vůbec nic nezbylo. Vše jsme rozdali zvědavým příbuzným a kamarádům skoro hned po příjezdu.

Tak jsme si řekli, že pojedeme ještě jednou a vezmeme toho více. Výsledek byl stejný.

2016 jsme založili skupinku na Facebooku - Dovoz zboží z Rakouska a Německa. Začali jsme do Rakouska jezdit pravidelně a měli svatbu.

2017 se nám narodila dcera Anička, založili jsme e-shop udokoupilu.cz a svou zvědavost rozšířili i na Německo.

2018 jsme otevřeli naši první kamennou prodejnu v Hranicích na Moravě (Masarykovo náměstí 92, Hranice na Moravě)!

2019 jsme založili firmu Obchod a služby Dokoupil s.r.o., kamennou prodejnu zrušili a nabyté zkušenosti zúročili v on-line prodeji a osobním přístupu k našim zákazníkům.

 

 

 

Kam jdeme

I když pořád rosteme, občas si říkáme, že už to nedáme, že se raději necháme někde zaměstnat. To nás většinou rychle přejde, protože bychom zklamali spoustu lidí. A taky protože sníme o prostorných skladech, spokojených zaměstnancích, pohodové logistice...a tak dále. A protože už si skoro nedovedeme představit, že bychom dělali něco jiného. Zkrátka je nám to vlastní.

Téměř pravidelně se radujeme, že Vám naše zboží udělalo radost nebo že jsme se nabídkou trefili do Vašeho vkusu. Že výrobky které Vám prodáváme, často předčí Vaše očekávání. Že vůbec existuje tolik lidí, kteří mají stejný postoj ke kvalitě jako my. Vnímáme to jako jakýsi závazek, pocit, že Vás v tom nemůžeme nechat.

Zvědavost nás neopustila, právě naopak! S přibývajícími zkušenostmi jsme odvážnější a zvědavější. Co bylo před chvílí objevem a novinkou, je teď standard od kterého se odrážíme k dalším objevům.

Děkujeme všem vděčným a spokojeným zákazníkům! Jste našim motorem a majákem, když vítr nevane zrovna příznivým směrem. Vaše spokojenost má větší moc, než si možná uvědomujete ;-)

Renata, Jan a Anička
2019

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.