Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Prací kapsle

Mnoho lidí se při používání kapslí napálilo. Prací kapsle se totiž rozpustila nedokonale a na prádle zanechala nevzhledné slizké skvrny. To je většinu případ levných kapslí z našeho trhu. Pracích kapslí určených pro západní trh (dovezených z Německa, Rakouska, Itálie nebo Španělska) se tento problém netýká. Kapsle dovezené ze západu se dokonale rozpouštějí i při krátkých programech s nízkými teplotami.

Prací prostředek ve formě pracích kapslí se vyznačuje velmi snadným použitím. Předem dávkované prací kapsle jsou ideální pro všechny, kteří chtějí mít s praním co nejméně práce, ale zároveň vyžadují dokonalý výsledek. S kapslemi se velmi snadno manipuluje - jednoduše se vkládají přímo do bubnu pračky přímo k prádlu.
Abyste dosáhli optimálního pracího účinku, vložte kapsli přímo do prázdného bubnu pračky a teprve potom přidejte prádlo. Na dně bubnu se obal kapsle při kontaktu s vodou rozpustí už za pár minut po spuštění pracího programu. Kdybyste prací kapsli vložili až na prádlo, rozpustila by se později, protože voda by se skrz prádlo dostávala k prací kapsli podstatně pomaleji.

Prací prostředek je někdy nadávkován do dvoukomorových kapslí z materiálu rozpustného vodou. Například u Persilu Duo-Caps větší komora obsahuje vysoce účinný bělicí roztok a menší komora aktivní odstraňovač skvrn. Obě složky tak dohromady zaručují vynikající prací účinek. U kapsle na barevné prádlo PERSIL Duo-Caps Color obsahuje větší komora posilovač zářivých a jasných barev a v menší je aktivní odstraňovač skvrn. Obě složky se smísí až ve chvíli, kdy se kapsle Duo-Caps namočí v pračce a obal se rozpustí.
Obě složky jsou od sebe odděleny proto, protože každá zvlášť si lépe uchová 100% účinnost až do prvního kontaktu s vodou během pracího cyklu. Pak se okamžitě rozpustí a jejich účinnost se projeví v plné síle.

persil_duo_caps

Gely v jednotlivých komorách jsou navíc v porovnání s běžnými tekutými pracími prostředky dvakrát koncentrovanější.

Prací prostředek je někdy nadávkován i do tříkomorových kapslí z materiálu rozpustného vodou. Týká se to například kapslí Ariel a pracích kapslí Lenor 3v1.
Prací kapsle Ariel 3v1 v sobě obsahuje 3 čisticí procesy: pere, odstraňuje skvrny a rozjasňuje barvy. Pere: Super koncentrované složení Arielu bylo obohacené o „aktivní čisticí posilovač“ a zaručuje tak dokonalou čistotu. Ostraňuje skvrny: nové kapsle Ariel 3v1 obsahují směs enzymů, která ručí za odstranění skvrn. Tyto enzymy jsou známé jako aktivní odstraňovači skvrn. Rozjasňuje barvy: robustní rozjasňovací systém, složený z několika aktivních složek, které rozjasňují barvy a bělí vaše prádlo.
Každá složka má svoje speciální složení. Dohromady se při praní doplňují. Největší část je prací část. Světlá část obsahuje technologii pro odstranění skvrn. Zatímco fialová/modrá část obsahuje rozjasňující systém.

Jedno omezení ale kapsle na praní mají. Nedají se použít pro ruční praní.

Nejprodávanější

praci kapsle sportovni obleceni dalli sport 24 kapsli
 
229 Kč
1 položek celkem

Cena

229230
1229230

Značky

Položek k zobrazení: 1
praci kapsle sportovni obleceni dalli sport 24 kapsli
Novinka
229 Kč

Extrémně snadné praní pro líné sportovce ;-)

9395