Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Prací kapsle

Mnoho lidí se při používání kapslí napálilo. Prací kapsle se totiž rozpustila nedokonale a na prádle zanechala nevzhledné slizké skvrny. To je většinu případ levných kapslí z našeho trhu. Pracích kapslí určených pro západní trh (dovezených z Německa, Rakouska, Itálie nebo Španělska) se tento problém netýká. Kapsle dovezené ze západu se dokonale rozpouštějí i při krátkých programech s nízkými teplotami.

Prací prostředek ve formě pracích kapslí se vyznačuje velmi snadným použitím. Předem dávkované prací kapsle jsou ideální pro všechny, kteří chtějí mít s praním co nejméně práce, ale zároveň vyžadují dokonalý výsledek. S kapslemi se velmi snadno manipuluje - jednoduše se vkládají přímo do bubnu pračky přímo k prádlu.
Abyste dosáhli optimálního pracího účinku, vložte kapsli přímo do prázdného bubnu pračky a teprve potom přidejte prádlo. Na dně bubnu se obal kapsle při kontaktu s vodou rozpustí už za pár minut po spuštění pracího programu. Kdybyste prací kapsli vložili až na prádlo, rozpustila by se později, protože voda by se skrz prádlo dostávala k prací kapsli podstatně pomaleji.

Prací prostředek je někdy nadávkován do dvoukomorových kapslí z materiálu rozpustného vodou. Například u Persilu Duo-Caps větší komora obsahuje vysoce účinný bělicí roztok a menší komora aktivní odstraňovač skvrn. Obě složky tak dohromady zaručují vynikající prací účinek. U kapsle na barevné prádlo PERSIL Duo-Caps Color obsahuje větší komora posilovač zářivých a jasných barev a v menší je aktivní odstraňovač skvrn. Obě složky se smísí až ve chvíli, kdy se kapsle Duo-Caps namočí v pračce a obal se rozpustí.
Obě složky jsou od sebe odděleny proto, protože každá zvlášť si lépe uchová 100% účinnost až do prvního kontaktu s vodou během pracího cyklu. Pak se okamžitě rozpustí a jejich účinnost se projeví v plné síle.

persil_duo_caps

Gely v jednotlivých komorách jsou navíc v porovnání s běžnými tekutými pracími prostředky dvakrát koncentrovanější.

Prací prostředek je někdy nadávkován i do tříkomorových kapslí z materiálu rozpustného vodou. Týká se to například kapslí Ariel a pracích kapslí Lenor 3v1.
Prací kapsle Ariel 3v1 v sobě obsahuje 3 čisticí procesy: pere, odstraňuje skvrny a rozjasňuje barvy. Pere: Super koncentrované složení Arielu bylo obohacené o „aktivní čisticí posilovač“ a zaručuje tak dokonalou čistotu. Ostraňuje skvrny: nové kapsle Ariel 3v1 obsahují směs enzymů, která ručí za odstranění skvrn. Tyto enzymy jsou známé jako aktivní odstraňovači skvrn. Rozjasňuje barvy: robustní rozjasňovací systém, složený z několika aktivních složek, které rozjasňují barvy a bělí vaše prádlo.
Každá složka má svoje speciální složení. Dohromady se při praní doplňují. Největší část je prací část. Světlá část obsahuje technologii pro odstranění skvrn. Zatímco fialová/modrá část obsahuje rozjasňující systém.

Jedno omezení ale kapsle na praní mají. Nedají se použít pro ruční praní.

Nejprodávanější

praci kapsle sportovni obleceni dalli sport 24 kapsli
 
229 Kč
Lenor kapsle na prani universal aprilfrisch 80 kapsli
639 Kč –11 %
Původně: 639 Kč  (–11 %)
569 Kč
3 položek celkem

Cena

229569
1229569

Značky

Položek k zobrazení: 3
Lenor kapsle na prani universal aprilfrisch 80 kapsli
639 Kč –11 %
569 Kč

Prací kapsle na bílé a stálobarevné prádlo Lenor se svěží vůní.

9083
praci kapsle gama universal 56ks
335 Kč

Prací kapsle s technologií hloubkového praní.

8875
praci kapsle sportovni obleceni dalli sport 24 kapsli
Novinka
229 Kč

Extrémně snadné praní pro líné sportovce ;-)

9395