Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Prací gel Wäsche Meister ActivGel 4,13 L

Kód: 4522
159 Kč 131 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ekonomický prací gel pro bílé a stálobarevné prádlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací gel WäscheMeister 4,13 l je německý prací gel, který se vyrovná s nečistotami už při 20 ° C a zanechá čisté prádlo s příjemnou a svěží vůni. Je naprosto skvělou volbou pro lidi, kteří hledají úspory v rodinném rozpočtu!

Prací gel WäscheMeister se snadno rozpouští ve vodě, takže na textiliích nezanechává žádné stopy ani bílé fleky. Obsahuje přísady, které chrání pračku před kalcifikací. Nevyvolává alergie ani podráždění kůže.

  • Německá kvalita.
  • Podpora bílé.
  • Příjemná vůně.
  • Ochrana pračky před usazováním vodního kamene.
  • Nevyvolává alergie.
  • Nedráždí kůži.
  • Pere od 20 do 90 °C

 

Vyrobeno v Německu.

Dávkování při 4,5 kg prádla je vyobrazeno v tabulce na etiketě výrovku. Objem jednoho uzávěru je 40 ml. Pro běžné praní stačí 80 ml pracího prostředku. Pro ruční praní dejte 35 ml na 5 litrů vody.

Varování: Produkt je specifikován jako dráždivý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 
PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

Složení: chlorid sodný, uhličitan sodný, kyselina alkylbenzensulfonová, peroxidy uhličitanu sodného, ethoxylát alkoholu, křemičitan sodný, sodná sůl, enzymy, amylázy, proteáza, síran sodný 7757-82-6 Síran sodný, sodné soli vyšších mastných kyselin (sodné mýdlo), sodný lůj, roztok křemičitanu sodného, bělidla, pěnové regulátory - odpěňovače, parfémy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Počet dávek: 51
Množství: 1,35 l
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MA Avatar autora | 18.7.2022
Jsem s ním velice spokojená , krásně voní .