Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Italský prací gel Chante Clair - Bicarbonato 1750ml

Kód: 5164
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Italský prací gel na světlé a stálobarevné prádlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací gel se sodou pro důkladné čištění a desinfekci prádla. Moderní receptura respektující tradiční hodnoty vytváří z tohoto koncentrovaného pracího prostředku jeden z nejkvalitnějších produktů na trhu. Vyjadřuje respekt k tradičním hodnotám a získává zákazníky z řad nejnáročnějších hospodyněk. I při nízkých teplotách praní účinně odstraňuje skvrny od kečupu, čaje, řepy, olivového oleje, škrobu, čokoládové zmrzliny, čokoládového pudinku, vajec, krve... Tento italský prací gel je vhodný pro praní spodního prádla z mikrovlákna, lněných ubrusů i bavlněného prádla. Vyzkoušejte i Vy prací sílu a ohleduplnost ke tkaninám tohoto italského pracího gelu!

  • s přídavkem sody
  • nová o 30% účinnější receptura
  • neutrální vůně
  • vhodné pro všechny prací teploty
  • koncentrát - 35 pracích dávek
  • dermatologicky testováno
  • vhodné pro mikrovlákno, lněný textil, bavlnu a směs z bavlny
  • vyrobeno v Itálii

 

Použití: Dávkování pro pračky při 4-5 kg prádla je vyobrazeno v tabulce na zadní etiketě. Při ručním praní dejte 50ml prostředku na 10 L vody.

Upozornění: Chraňte před mrazem. Skladujte mimo dosah dětí. Způsobuje silné podráždění očí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsahuje: 5 - 15% neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, < 5% mýdla, fosfonáty, polykarboxyláty. Enzymy, optické zjasňovače, parfémy, konzervant (benzisothiazolinon), Laurylamin dipropylenediamin, pyrithion sodný, benzyl salicylát, butylfenyl, citronellol, hexyl cinnamal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Počet dávek: 35
Na jaké prádlo: na světlé a stálobarevné
Množství: 1750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: