Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

WC Meister 2v1 kostky do WC nádržky - ocean 2 ks

Kód: 3668
36 Kč 30 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Speciální kostky do WC nádržky s vůní oceánu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WC Meister Aktiv Kraft 2in1 jsou kostky do wc nádržky se svěží vůní oceánu. Obsahují speciální formuli, která při každém spláchnutí odstraňuje nebezpečné bakterie a nečistoty. Navíc barví vodu, takže přispívají k pozitivnímu estetickému dojmu z toalety.

  • vůně oceánu
  • čistí
  • dezinfikuje
  • neutralizuje pachy
  • modře barví vodu
  • snadné použití
  • vyrobeno v Německu

 

Použití: Vyjměte jednu kostičku z blistru. Neodstraňujte z kostičky fólii, protože je zcela rozpustná ve vodě a vhoďte do ji rovnou do nádržky s vodou ke splachování vašeho WC. Až zmizí zabarvení vody, měli byste dát do splachovací nádržky novou kostku. Po použití si umyjte ruce.

Spotřebujte do dvou let od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění: Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje hexyl cinnamal. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte při sobě obal nebo štítek výrobku.
Při styku s kůží: omyjte zasažené místo větším množstvím vody a mýdlem.
Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO nebo lékaře.

Obsahuje: 15-30 % aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, vonné látky, hexylcinamal, benzylsalicyláty, citronellol, linalool.

Doplňkové parametry

Kategorie: WC a toaleta
Počet kusů v balení: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: