Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Prací kapsle Dalli sport a outdoor 24 Ks

Kód: 9395
Novinka
Značka: Dalli
229 Kč 189 Kč bez DPH 10 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Extrémně snadné praní pro líné sportovce ;-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

fewa_sport_zena_skacePřipravte se na revoluci v péči o Vaše funkční prádlo!
Jednoduchá a dokonalá péče
o moderní textilie. Prací kapsle Dalli Sport byly navržený speciálně pro aktivní sportovce, aby jim ušetřily čas.

Tyto prací kapsle jednoduše umožňují, aby vaše oblečení s membránou bylo jako nové, bez ohledu na to, kolikrát jste jej již použili.
Speciální prací prostředek pro moderní textilie a vlákna, jako je viskóza, elastan, mikrovlákno, polyester, streč, smíšené látky a pro prodyšné sportovní oblečení a oblečení pro volný čas.

Dalli Sport+Outdoor proniká hluboko do vláken a působí proti absorpci nepříjemných pachů - díky patentované kombinaci účinných látek. S jeho revolučním složením, tyto prací kapsle dokonale vyčistí a odstraní skvrny i zápach z vašeho sportovního oblečení.
Bez ohledu na to, zda jste profesionální sportovec nebo amatér, tyto prací kapsle na sport jsou tu pro Vás, aby Vám pomohly udržet Vaše oblečení v nejlepší kondici. A budou vaším spolehlivým partnerem na cestě k dokonalému sportovnímu výkonu.

Nenechte své sportovní oblečení trpět a dopřejte mu tento osvědčený prací prostředek, který Vám poskytne dokonalou péči a ochranu pro výkon, který si zasloužíte!

  • Jednoduché a rychlé použití,
  • neutralizuje nepříjemný pach oděvu,
  • udržuje funkční membrány = zachovává prodyšnost,
  • vysoký prací výkon již od 30 °C,
  • odstraňuje veškeré škodlivé usazeniny,
  • zejména pro sportovní, funkční a membránové oblečení,
  • pere od 30 °C  do 60 °C,
  • dermatologicky testováno,
  • vyrobeno v Německu, určeno pro západní trh.

Dávkování:
Jedna prací kapsle = jedna prací dávka 2,5 kg prádla (ano, je to až tak jednoduché).
Dvě prací kapsle = jedna prací dávka 2,5 kg silně znečištěného prádla.

Kapsli vložte do prázdného bubnu pračky, pak vložte prádlo. Po vyjmutí kapsle balení uzavřete. Kapsli nepropichujte, neroztrhávejte ani nerozřezávejte. Při manipulací s kapslí mějte suché ruce.
Vhodné pro všechny úrovně tvrdosti vody.
Nepoužívat pro ruční praní. Nepoužívat pro praní vlny a hedvábí. Nepoužívat při programech s předpírkou.

Upozornění: Dráždí pokožku. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy s dlouhodobým účinkem. Obsahuje proteázu. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU: Zasažené místo omyjte větším množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. PO POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM nebo lékaře. Pokud je třeba lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Likvidujte pouze prázdný obal v místě zpětného sběru odpadu (papír a plasty).

Uchovávejte na suchém místě při teplotě 5 - 40 °C a pouze v původním obalu.

Tip pro praní: Pokud Vaše pračka nemá speciální program pro sportovní oblečení, použijte program jemného praní s vysokou hladinou vody a nízkou rychlostí odstřeďování. 

Složení: 15 - 30% aniontové povrchocě aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo; < 5% fosfonáty. Obsahuje: Enzymy. vůně (hexyl cinnamal citronellol, benzyl salicylate, konzervant (phenoxyethanol). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací kapsle
Množství: 24 ks
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MA Avatar autora | 24.1.2024
Velice jsem spokojená,krásné voní a prádlo je nádherně čisté