Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Bělidlo Waschkönig Bleichmittel OXY Kraft - sypké 750g

Kód: 153
79 Kč –6 %
waschkonig oxy kraft belidlo sypke
79 Kč –6 % 74 Kč 61 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Bělidlo a odstraňovač skvrn v prášku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Waschkönig Bleichmittel OXY Kraft  je německé bělidlo a odstraňovač skvrn v prášku. Obsahuje aktivní kyslík, jenž intenzivně odstraňuje zaschlé a odolné skvrny z prádla.

  • Neobsahuje chlór.
  • Vybělí zašedlé prádlo.
  • Obsahuje aktivní kyslík.
  • Vhodný pro praní v pračce, ruce i namáčení.
  • Velmi účinný na skvrny od kávy, džusu, vína, čaje, trávy, bláta, ovoce a zeleniny, coly, inkoustu atd..

 

Použití: pro praní v pračce - 1 odměrka (30g) k  pracímu prášku. U zaschlých skvrn 2 odměrky. Pro namáčení: 1 odměrka na 4 litry teplé vody (max. 40°C). Pro zaschlé skvrny 2 odměrky na 4 litry. Namáčejte asi 5 hodin. Po skončení namáčení vyperte prádlo běžným způsobem. Pro rychlé odstranění skvrn: dejte 1 odměrku odstraňovače skvrn do 0,5 litru teplé vody (max 40°C) a čištěnou část prádla nechejte asi 30 minut máčet. Potom prádlo vyperte běžným způsobem.

Upozornění: Nepoužívejte na vlnu, hedvábí a kůži. Roztok odstraňovače a vody nenechávejte v těsně uzavřené nádobě - unikající kyslík může způsobit prasknutí nádoby.

Nebezpečné látky: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3).

Varování: Může zesílit požár - oxidant. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Drážní kůži. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce.
Při požití: Necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko (224 919 293; 224 915 402)
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení: 30% a více bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5% fosfonáty, optické zjasňovače a enzymy.

Likvidace: Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu (plast), zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Spotřeba: do 18 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače skvrn
Množství: 750g
Položka byla vyprodána…
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 14.11.2019
Výborný doplněk do pracího prášku doma vyrobeného, prádlo krásně vybělí.Ocenuji prodejce za tento sortiment, který u jiných prodejců je nedostupný.Děkuji Krámku u Dokupilů za možnost koupi tyto prostředky.
5
Avatar autora | 14.11.2019
Výborný doplněk do pracího prášku-Home Made
5
SB Avatar autora | 8.4.2019
Perfektni zalezitost. pouzivam leta..odstrani fleky a nadherne vybeli pradlo. doporucuji
5
A Avatar autora | 25.3.2019
Super bělidlo. Už jsem jich pár vyzkoušela, tohle fakt funguje a hezky bělí! A hezky i voní.