Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Domestos Bad-Aktiv Anti-Schimmel sprej proti plísním 500ml

Kód: 9094
69 Kč 57 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Čisticí prostředek s aktivním bělením proti plísním a bakteriím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domestos Bad-Aktiv Anti-schimmel je účinný čisticí prostředek s aktivním bělením. Je zvláště spolehlivý v boji proti plísním a bakteriím. Odstraňuje také tmavé skvrny, tuk, zbytky mýdla a vytváří lesklé a hygienicky čisté povrchy. Je vhodný pro použití v kuchyni i v koupelně.

  • Obzvláště spolehlivý v boji proti plísním, bakteriím a choroboplodným zárodkům.
  • Funguje i na odolné skvrny, kuchyňské mastnoty, skvrny od plísní.
  • S aktivním bělidlem.
  • Ideální pro čištění koupelny, toalety i kuchyně.
  • Snadno se nanáší díky rozprašovači.
  • Spáry dlaždic ve sprše opět jako nové!
  • Dovezeno z Německa.

 

Použití: čistič proti plísním Domestos Bad-Aktiv se snadno aplikuje pomocí rozprašovací hlavy. Před použitím čističe plísní Domestos Bad-Aktiv vždy sledujte štítky a přečtěte si informace o produktu. Stříkací hlava spreje proti plísním Domestos Bad-Aktiv musí být před použitím otočena do polohy stříkání. Sprej proti plísním Domestos Bad-Aktiv nastříkejte přímo na povrch. Optimálního výsledku dosáhnete po krátké době působení. V případě velmi odolných nečistot se doporučuje doba působení jedna minuta. Poté se čistič proti plísním Domestos setře z povrchu hadříkem.

Nebezpečí
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Obsahuje směs směsi: 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-onu a 2-methyl-2H-isothiazol-3-onu (3:1) (CIT / MIT). Může způsobit alergické reakce. Způsobuje podráždění kůže. Způsobuje vážné poškození očí.

Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevdechujte sprejovou mlhu. U citlivého povrchu nebo pokud si nejste jisti, nejprve vyzkoušejte na nenápadném místě. Pokud máte citlivou pokožku, doporučuje se používat gumové rukavice.

Výrobce: Unilever Deutschland Holding GmbH, Am Strandkai 1 20457 Hamburk

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Množství: 500 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: