Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Chante Clair pěnový WC čistič 625 ml

Kód: 9297
86 Kč 71 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Silný čisticí prostředek s bohatou pěnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

wc_cistic_funguje_i_obraceneS tímto čistícím sprejem dáte sbohem nejen všem nečistotám, ale také nepříjemnému zápachu. Sprej s napěňovačem vytvoří hustou aktivní pěnu s vysokou čisticí sílou a příjemnou vůní. Ohromí Vás svou efektivitou a jednoduchou aplikací. Tento koncentrovaný čistič pomáhá předcházet usazování vodního kamene, má baktericidní účinek a nevtíravou příjemnou vůni. Speciální odvápňovací receptura má příjemnou pěnovou texturu, která přilne ke svislým stěnám toalety a zároveň účinně působí proti zažrané špíně, vodnímu kameni i zbytkům rzi.
Inovativní sprej, který funguje i obráceně, vám umožní dostat se do nejskrytějších koutů uvnitř i vně toalety.

  • Funguje i vzhůru dnem!
  • Pro kompletní péčí i Vaše WC.
  • Odstraňuje vodní kámen a usazeniny v toaletě.
  • Účinný proti bakteriím.
  • Při pravidelném používání pomáhá předcházet usazeninám.
  • Ideální pro čištění toalety.
  • Snadno se nanáší i na těžko přístupná místa díky inovativnímu napěňovači.
  • Zanechává příjemnou vůni čistoty.
  • Dovezeno z Itálie.

 

Použití: nastříkejte na povrch toalety a nechte cca 1 minutu působit. Poté dle potřeby dočištěte štětkou a opláchněte vodou.

Potřísněná místa mimo toaletu opláchněte vodou.

Nepoužívejte na hliník, měď, mosaz, lakovaný kov, průhledné plasty, gumu, tkaniny, dřevo, mramor, přírodní kámen. Vyhněte se dlouhodobému kontaktu (více než 5 minut) na chromování, barevné plasty, lakované a lakované povrchy, sítotisk, ocel, poškozené a/nebo horké povrchy. V případě pochybností nastříkejte na skrytou část.

Varování: způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevdechujte sprejovou mlhu. U citlivého povrchu nebo pokud si nejste jisti, nejprve vyzkoušejte na nenápadném místě. Pokud máte citlivou pokožku, doporučuje se používat gumové rukavice.

Výrobce: Real Chimica Srl - Via Monte Santo, 37 - 20831 Seregno (MB)

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Množství: 625 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: