Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Osvěžovač vzduchu - Elina - růže 300ml

Kód: 3498
35 Kč –17 %
osvezovac vzduchu rose
35 Kč –17 % 29 Kč 24 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Osvěžovač vzduchu ve spreji s vůní růží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokojový osvěžovač ve spreji neutralizuje rychle a efektivně nepříjemné pachy a zároveň rozšiřuje příjemnou a svěží vůni.

2v1 - neutralizuje zápach a příjemně voní.

Použití: Před použitím dobře protřepejte. Nádobu držte svisle nebo šikmo a postřik proveďte směrem do volného prostoru v místnosti. Postřik směřujte mimo potraviny, textil, čalounění nebo záclony.

Vyrobeno v Německu.

Varování: nádoba je pod stálým tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

Upozornění: skladujte na suchém, chladném, dobře větraném místě. Doporučuje se uchovávat při teplotě do 50 ° C. Mimo dosah dětí.

Nebezpečí:
Vysoce hořlavá kapalina a páry.Extrémně hořlavý plyn. Zabraňte styku s vodou.
Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ ochranné brýle/obličejový štít.
PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou a mýdlem.
PŘI VDECHNUTÍ: v případě nadměrné vdechnutí odveďte osobu na čerstvý vzduch, držte ji v klidu a na pohodlném místě. Bezodkladně zavolejte lékaře.
PŘI POŽITÍ: vypláchněte ústa vodou.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: okamžitě oči vypláchněte velkým množstvím vody. Při známkách poškození tkáně nebo přetrvávajícím podráždění, konzultujte s lékařem.

Doba použitelnosti je 3 roky.

Složení: deionizovaná voda, butan, propan, isobutan, fosforečnan amonný draselný, parfém, sorbitan monooleáty, monopropylenglykol, Dodigen 226, ethanol.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Množství: 300 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: