Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Coccolatevi inovativní čistič 10v1 - Citronella a Geraniol 300 ml

Kód: 9439
119 Kč 98 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Inovativní čistící přípravek s intenzivní vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coccolele 10v1 je moderní čistící přípravek vyvinutý špičkovým postupem,který uvolňuje intenzivní vůni a zaručuje účinné čištění.

Tento všestranný čistič povrchů nejen, že čistí všechny omyvatelné povrchy. Dokáže také zachytit nepříjemné pachy a nabízí široké využití.
Stane se vaším prostorovým deodorantem, okouzlujícím čističem skla a tvrdých ploch, neodolatelným osvěžovačem textilií, spolehlivým prostředkem pro záclony a pohovky.
Eliminuje pachy po vašich domácích mazlíčcích, neutralizuje zápachy ve sportovní obuvi a technických tkaninách, jemně se rozpráší po čalounění a látkových sedačkách, aby provoněl interiér vašeho vozu.
Jeho účinnost je nepostradatelná i při eliminaci nepříjemných zápachů z odpadkových košů a při použití na oděv, kdy promění skříně v aromatické zahrady.

Tento multifunkční pomocník se také stará o dezinfekci a čistotu. A to všechno s čistou vůni citronové trávy a geranie, která dodá celému zážitku tu správnou atmosféru.

  • Bez syntetických barviv,
  • vhodný pro textil i k ošetření všech omyvatelných povrchů,
  • dermatologicky testováno,
  • dlouhotrvající jasná vůně citronelly a geranie,
  • země původu: Itálie.

Skladujte na suchém místě v rozmezí teplot 5 - 25°C.

Pozor: Skladujte mimo dosah dětí. Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Preventivní doporučení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte oči / obličej. PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékaře. K hašení použijte oxid uhličitý, pěnu, chemický prášek. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50°C / 122°F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiného zdroje zapálení. Výrobek/nádobu zlikvidujte v souladu s platnou legislativou. 

Složení: 2,4-dimetilcicloes-3-ene-1-carbaldeide, 1-(2,6,6-trimetil-3-cicloesen-1-il)-2-buten-1-one linalolo 2-(4-tert-butilbenzil)propionaldeide allyl 3-cyclohexylpropionate coumarina, ETANONE,1,2,3,4,5,6,7,8-OCTAIDRO-2,3,8,8-TETRAMETIL-2-NAFTALENE 4-TERZ-BUTILCICLOESIL ACETATO. Tra 5% e 15% tensioattivi non ionici, profumi, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie
Množství: 300 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: