Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Prací gel TANDIL Premium Duft - Aqua Touch 2,2 L

Kód: 1804
169 Kč 140 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Prémiová řada Tandil s extra vůní pro bílé a stálobarevné prádlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prémiová řada oblíbených pracích gelů se svěží a intenzivní vůní. Zachovává výbornou prací schopnost a budete překvapeni, jak krásně může Vaše prádlo vonět.

  • Pro bílé a stálobarevné prádlo.
  • Svěží a intenzivní vůně pro nádherně vonící prádlo.
  • Jemná vůně.
  • Pere od 20 °C do 60 °C.
  • Vyrobeno v Německu.

 

Dávkování: Dávkování je vyobrazeno v tabulce na zadní straně obalu. 1 uzávěr = 75 ml. Na 4,5 kg normálně zašpiněného prádla dejte 60 - 65 ml pracího prostředku. Pro poloviční náplň dejte o 20 ml méně pracího prostředku. Pro maximální množství prádla (6-7 kg) dejte o 40 ml pracího prostředku více. Pro ruční praní dejte 40 ml pracího prostředku do 10 litrů vody.

Pouze zcela vyprázdněný obal odevzdejte do sběru recyklovatelných materiálů.

Obrázek je ilustrativní - staré balení.

Varování: Produkt je specifikován jako dráždivý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 
PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.
Může vyvolat alergickou reakci.

Obsahuje: laurethsulfát sodný, dodecylbenzensulfonová kyselina, sodná sůl, alkoholy, C10-18, ethoxylované C8-18 mastné kyseliny, sodné soli, propylenglykol, parfém, citrát sodný, sodná sůl kyseliny borité, trisodný dikarboxymethylalaninát, diethylenetriamin sodný Pentamethylenfosfonát, glycerol, sorbitol, proteáza, amyláza 4,4'-bis (1,3,5-triazinylamino) stilben-2,2'-disulfonová kyselina, citronellol, hexyl cinnamal, benzisothiazolinon, methylisothiazolinon, fenoxyethanol, barvivo

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Počet dávek: 40
Na jaké prádlo: na světlé a stálobarevné
Množství: 2,2 l
Položka byla vyprodána…
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MA Avatar autora | 24.4.2024
Perfektní,krásně voní a prádlo je po vypráni měkkoučké .
5
SK Avatar autora | 12.8.2019
Vše v naprostém pořádku, skvělý obchůdek! Mohu všem vřele doporučit
5
LR Avatar autora | 18.7.2019
Perfektní servis, kvalita, spokojenost.
5
MD Avatar autora | 16.9.2018
S tímto pracím gelem jsem se setkala na dovolené na jižní Moravě, prala s ním naše kamarádka, u které jsme bydleli. Úplně nás všechny ohromila krásná vůně prádla, které se sušilo na dvorku. Jezdí pro něho do Rakouska, jakož i pro další drogistické zboží, a je nadmíru spokojená. Já po zkušenostech, které zatím mám, taky. Mohu jen doporučit