Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Coccolatevi parfém na prádlo - Vanilka 300 ml

Kód: 9423
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Parfém na prádlo s dezinfekční přísadou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coccolele je parfém do prádla s antibakteriálními aktivními látkami, který vás okouzlí teplou vůní vanilky. Jeho intenzita není tak silná jako u koncentrovaných parfémů, což je velkou výhodou. Díky praktické odměrce a příznivé ceně si tento parfém může dovolit každý. Navíc je dermatologicky testován pro vaše pohodlí a bezpečnost. Coccolele je ideální volbou pro osvěžení vašeho prádla a zajistění příjemného pocitu po celý den.

Parfém pro Vaše prádlo vhodný zejména pro ručníky a funkční oděvy s membránou. Navržený tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a dlouhotrvající vůni. Ručníky a osušky si při použití tohoto parfému do prádla zachovají svou savost a oděvy s membránou zůstanou funkční. Prodlouží pocit čerstvě vypraného prádla s teplou zemitě květinovou vůní arganu.

Lze jej použít také jako čistič podlah a všech omyvatelných povrchů s nádhernou čistou vůni po celém domě.

Nebo jej můžete použít jako osvěžovač vzduchu - nalijte několik kapek do difuzéru a esence zůstane ve vzduchu po dlouhou dobu. V zimě navlhčete hadřík vodou a položte jej na radiátory.

  • Bez syntetických barviv,
  • vhodný pro prádlo i k ošetření podlah,
  • s antibakteriálními aktivními látkami,
  • dermatologicky testováno,
  • 48 dávek,
  • s praktickou odměrkou,
  • s teplou vůní vanilky,
  • země původu: Itálie.

Dávkování: Pro prádlo: 1 plné víčko přímo do komory pro aviváž, abyste nahradili aviváž (2 uzávěry pro extra silnou vůni). Na konci pracího cyklu budou mít oděvy opojnou vůni.
Pro ošetření podlahy: 3 uzávěry na 5 litrů vody jako náhrada čističe podlah. Podlahu utřete a nechte uschnout bez oplachování. Za pár minut bude podlaha čistá a dezinfikována a dům voňavý.

Neaplikujte přímo na prádlo. Skladujte na suchém místě v rozmezí teplot 5 - 25°C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nepřelévejte aviváž do jiných nádob. Může způsobit alergickou reakci.

Složení: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on. Chemické složení: Nařízení (ES) 2004/648:
Mezi 15 % a 30 % povrchově aktivních látek iontový. Méně než 15 % parfémů. Méně než 5 % kationtových povrchově aktivních látek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Množství: 300 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: