Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Coccolatevi parfém na prádlo - Argan 300 ml

Kód: 9354
139 Kč 115 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Parfém na prádlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coccolele je parfém do prádla, který vás okouzlí jemnou, zemitou vůní arganu. Jeho intenzita není tak silná jako u koncentrovaných parfémů, což je velkou výhodou. Díky praktické odměrce a příznivé ceně si tento parfém může dovolit každý. Navíc je dermatologicky testován pro vaše pohodlí a bezpečnost. Coccolele je ideální volbou pro osvěžení vašeho prádla a zajistění příjemného pocitu po celý den.

Parfém pro Vaše prádlo vhodný zejména pro ručníky a funkční oděvy s membránou. Navržený tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a dlouhotrvající vůni. Ručníky a osušky si při použití tohoto parfému do prádla zachovají svou savost a oděvy s membránou zůstanou funkční. Prodlouží pocit čerstvě vypraného prádla s teplou zemitě květinovou vůní arganu.

Lze jej použít také jako čistič podlah a všech omyvatelných povrchů s nádhernou čistou vůni po celém domě.

Nebo jej můžete použít jako osvěžovač vzduchu - nalijte několik kapek do difuzéru a esence zůstane ve vzduchu po dlouhou dobu. V zimě navlhčete hadřík vodou a položte jej na radiátory.

  • Bez syntetických barviv,
  • vhodný pro prádlo i k ošetření podlah,
  • dermatologicky testováno,
  • dlouhotrvající zemitá vůně arganu,
  • 48 dávek,
  • s praktickou odměrkou,
  • země původu: Itálie.

Naše vlastní zkušenost: při použití na prádlo - na první dojem je vůně spíš podobná kokosu než arganu. A skutečně není tak intenzivní jako u koncentrovaných parfémů do prádla. Rozhodně není prvoplánová!
Při použití na čištění povrchů se naplno projevila její síla. Když ji kápnete do vody na podlahu, tak krásně provoní celý dům. A navíc je cítit i po vícenásobné výměně vody bez přidání vůně. Hadr, mop nebo kdo ví co nasákne její vůni, kterou si udrží i po několikanásobném použití. Nejprve jsme si říkali, že je tato vůně slabá a nevydrží. Ale časem jsme se naučili, jak ji používat tak, abychom si vychutnali kouzlo této nevtíravé vůně.

Dávkování: Pro prádlo: 1 plné víčko přímo do komory pro aviváž, abyste nahradili aviváž (2 uzávěry pro extra silnou vůni). Na konci pracího cyklu budou mít oděvy opojnou vůni.
Pro ošetření podlahy: 3 uzávěry na 5 litrů vody jako náhrada čističe podlah. Podlahu utřete a nechte uschnout bez oplachování. Za pár minut bude podlaha čistá a dezinfikována a dům voňavý.

Neaplikujte přímo na prádlo. Skladujte na suchém místě v rozmezí teplot 5 - 25°C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nepřelévejte aviváž do jiných nádob.

Složení: 2,4-dimetilcicloes-3-ene-1-carbaldeide, 1-(2,6,6-trimetil-3-cicloesen-1-il)-2-buten-1-one linalolo 2-(4-tert-butilbenzil)propionaldeide allyl 3-cyclohexylpropionate coumarina, ETANONE,1,2,3,4,5,6,7,8-OCTAIDRO-2,3,8,8-TETRAMETIL-2-NAFTALENE 4-TERZ-BUTILCICLOESIL ACETATO. Tra 5% e 15% tensioattivi non ionici, profumi, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Množství: 300 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: