Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Aviváž Tesori d'Oriente Thalasso Therapy 750ml

Kód: 8422
95 Kč –21 %
avivaz tesori d oriente thalasso therapy
95 Kč –21 % 75 Kč 62 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Aviváž s antibakteriálním účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato výjimečná italská aviváž obsahuje extrakt červené řasy, proto Vás okouzlí nejen decentní vůní moře, ale také svým antibakteriálním účinkem. Vaše prádlo bude krásně vonět a navíc bude i hygienicky čisté. Svěží vůně podtržena vůní citrusů a vodními tóny plnými energie navodí lehkost a pohodu. Krémové složení aviváže bez barviv, se složkami usnadňující žehlení. Aviváž je testována na těžké kovy (chrom, kobalt, nikl).

Výborná aviváž pro praní při nízkých teplotách nebo pro praní znečištěného ložního prádla.

  • čistá aviváž bez těžkých kovů a syntetických barviv
  • přirozený antibakteriální účinek přírodní červené řasy
  • decentně svěží mořská vůně
  • dovezeno z Itálie

 

Dávkování: 1 plný uzávěr = 25 ml. Při 4,5 kg prádla dejte do posledního máchání 25 ml aviváže (1 uzávěru). Pro super měkké a voňavé prádlo dejte do posledního máchání 50 ml aviváže (2 uzávěry). Při ručním praní dejte 25 ml (1 uzávěr) na 5L vody do posledního máchání.

Nepoužívejte na speciální tkaniny – GoreTex, mikrovlákno, funkční tkaniny a termoprádlo. Neaplikujte přímo na prádlo. Skladujte na suchém místě v rozmezí teplot 5 - 25°C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení: 5 < 15% kationtové povrchově aktivní látky. Ostatní složky: 1,2-benzisotiazol-3(2H)-on , 2-methyl-2H-isothiazol-3-on, parfém, linalool, lenzyl salicylát, limonen.  Obsahuje Benzyl Salicylát. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce: Conter S.r.l., Viale Europa, 12 - 26855 Ladi Vecchio (LO), Italy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Množství: 750 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: