Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Koronavirus - prevence

Abychom udrželi náš obchod, museli jsme se také přizpůsobit nové infekci COVID-19 o které jsme se poprvé dozvěděli koncem prosince 2019. Od té doby se tato infekce bleskově rozšířila po celém světě, což vedlo Světovou zdravotnickou organizaci k vyhlášení stavu celosvětové pandemie.

I když pravé jméno tohoto viru zní SARS-CoV-2, naučili jsme se mu říkat zkráceně

Koronavirus

Napadá děti, dospělé i seniory.

A právě senioři jsou nejohroženější skupinou. Rouška se během pár dnů stala nedílnou součástí našeho oděvu. Všichni jsme rychle pochopili, že důsledné mytí rukou nejlépe antibakteriálním mýdlem je důležitou částí prevence před tímto infekčním onemocněním.

Myslíme si, že mytí rukou by se rozhodně nemělo podceňovat. Zároveň je nám jasné, že časté mytí rukou by nemělo být něčím nepříjemným. Naopak bychom byli rádi, kdybyste si tento rituál oblíbili.
Proto Vám přinášíme špičkové antibakteriální mýdlo od Italského výrobce Felce Azzurra.

antibakterialni_mydlo_felce_azzurraAntibakteriální mýdlo Felce Azzurra s pumpičkou je více než vhodné pro časté mytí rukou. Krásně voní a hydratuje vaši pokožku. O nějakém vysušování, které způsobuje při častém používání např. desinfekce AntiCOVID nemůže být u tohoto antibakteriálního mýdla ani řeč. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že toto antibakteriální mýdlo budete rádi používat i kdybyste nemuseli. Voní opravdu krásně a je moc příjemné. Radost umýt ruce!

Toto antibakteriální mýdlo obsahuje kromě alkoholu i výtažky z Tee Tree. To znamená, že je skutečně antibakteriální i antivirové. Navíc díky přírodnímu oleji z Tee Tree krásně voní.

nemecke_antibakterialni_mydlo_palmoliveSamozřejmě že tímto italským antibakteriálním mýdlem naše nabídka v boji proti Coronaviru nekončí. Dále Vám můžeme nabídnout německé antibakteriální mýdlo s pumpičkou Palmolive.

Jestli chcete tuhé antibakteriální mýdlo, pak pro Vás máme tuhé antibakteriální mýdlo od špičkového německého výrobce Kappus. Mýdla Kappus jsou vyrobena na přírodní bázi a nejsou testována na zvířatech. Zkrátka německá kvalita na té nejvyšší úrovni.

Z německého trhu Vám můžeme nabídnout i antibakteriální gely na ruce. Jsou praktické, rychle působí, nevysušují pokožku a příjemně voní. Ideální dezinfekce rukou na cesty, do obchodu i na doma.
nemecky_antibakterialni_gel_na_ruce_elina_medAntibakteriální gel Elina med
je nepostradatelným pomocníkem v dezinfekci rukou ať už na cestách, v práci nebo doma. Je to silný dezinfekční prostředek včetně neutralizace zápachu a hygienické funkce.
S alkoholem a výtažkem z Aloe Vera.

nemecky_cestovni_antibakterialni_gel_na_ruce_marvita_medAntibakteriální gel Marvita med s Aloe Vera.v praktické malé lahvičce s uzávěrem který otevřete jednou rukou. Německou kvalitu a praktičnost v každém detailu určitě oceníte na cestách a při nákupech, kdy si budete muset s dezinfekčním prostředkem na ruce poradit jednou rukou.

 

Ať už si vyberete antibakteriální mýdlo tekuté či pevné nebo dezinfekční gel na ruce, mějte prosím na paměti, že koupením antibakteriálního prostředku boj proti infekci nekončí. Antibakteriální mýdlo na ruce nebo gel jsou pro Vás jen jakousi municí proti neviditelnému nepříteli. Je důležité je používat! Ne jen postavit na poličku. Skutečně používat zodpovědně a pečlivě.

nemecka_dezinfekce_na_pradloKromě  vyjmenovaných antibakteriálních prostředků Vám můžeme nabídnout i řadu dalších včetně dezinfekce na prádlo Impresan, která zničí drtivou většinu virů, baktérií, plísní a kvasinek z Vašeho prádla.

 

 

Věříme v rozum a zodpovědnost našich zákazníků. Každodenní zkušenost jen posiluje naši víru ve Vás
a odhodlání Vám pomáhat ve Vaši cestě ať už je jakkoli náročná.

Váš Krámek u Dokoupilů