Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Leštidlo do myčky Glanz Meister - total action 920 ml

Kód: 916
69 Kč 57 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

3 x účinnější leštidlo do myčky na nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už jste někdy hledali leštidlo do myčky, které bude skutečně účinné a zároveň za dobrou cenu? Pokud ano, pak pro Vás máme skvělou zprávu! Toto leštidlo do myčky je přesně to, co hledáte - vysoce účinné a přitom za dobrou.

S tímto leštidlem do myčky se budou vaše sklenice, talíře i příbory lesknout jako nové. Jeho speciální složení účinně odstraňuje vodu, která se při mytí nádobí může na nádobí usadit. Navíc toto leštidlo do myčky nabízí skvělou hodnotu za příjemnou cenu.

Toto leštidlo do myčky s moderní recepturou usnadňuje rychlé odpařování vody a omezuje vznik vodního kamene. Osuší nádobí, sklenice, hrnce i pánve a navíc jemně pročistí i filtr myčky. Vaše nádobí bude dokonale suché bez šmouh a Vaše myčka bude v dobré kondici.

Leštidlo do myčky Glanz Meister je snadné aplikovat - stačí ho přidat do přihrádky určené pro leštidlo a nechat jej vykonat svou práci. Vaše nádobí se bude lesknout a zářit, jako by bylo nové. Navíc je tento výrobek šetrný k životnímu prostředí, což znamená, že si můžete být jisti, že přispíváte ke snižování vašeho ekologického otisku.

Toto leštidlo do myčky je skvělou volbou pro každého, kdo hledá vysoce účinné řešení za dobrou cenu!

  • 3 x účinnější leštidlo
  • jednoduché dávkování leštidla
  • napomáhá rychlému schnutí nádobí v myčce
  • zářivě lesklé nádobí a sklenice
  • omezuje usazování vodního kamene
  • bez skvrn a pruhů
  • vyrobeno v Německu

 

Použití: otevřete uzávěr leštidla a naplňte dávkovač leštidla podle pokynů výrobce myčky v určeném množství. Myčka si nadávkuje leštidlo automaticky.

Upozornění: Vysoce hořlavá kapalina i její výpary. Způsobuje vážné podráždění očí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny. Nekuřte. Nádobku neprotřepávejte. Uchovávejte mimo dosah dětí! Braňte kontaktu s pokožkou a zrakem. Při kontaktu s pokožkou důkladně umyjte vodou a mýdlem. Při zasažení očí několik minut propláchněte pod tekoucí vodou. Při přetrvávání obtíží kontaktujte lékaře. Potřísněné oblečení před dalším použitím vyperte.

Obsahuje: pod 5% neiontové povrchově aktivní látky, konzervanty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do myčky
Množství: 920 ml
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SM Avatar autora | 18.11.2022
Ano velmi spokojený
5
JK Avatar autora | 2.3.2021
Spokojenost, dobrá kvalita
5
K Avatar autora | 18.2.2020
Používám jen tohle!