Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

ORO rychlý odvápňovač 2 x 15g

Kód: 4629
35 Kč –28 %
rychlo odvapnovac 2x15g
35 Kč –28 % 25 Kč 21 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Rychlý odvápňovač pro všechny domácí spotřebiče, jako jsou kávovary, plně automatické kávovary a varné konvice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlo odvápňovací prášek pro všechny typy kávovarů a varné konvice. Účinný i proti velmi silnému zavápnění.

Rychlo odvápňovač je speciálně vytvořený pro snadné a rychlé odvápnění varných konvic a kávovarů. Pravidelné odstraňování vodního kamene (po 50 až 100 šálcích) prodlužuje životnost vašeho kávovaru a šetří energii.

Balení obsahuje 2 sáčky.

Použití:
Odvápnění kávovarů: obsah jednoho sáčku rozpusťte v 0,5l studené vody a odvápňujte dle daného typu kávovaru. Většina kávovarů potřebuje na jedno odvápnění 2 sáčky (1litr). Poté kávovar 2x propláchneme studenou vodou.
Odvápnění rychlovarné konvice: pro odvápnění rychlovarné konvice vsypte obsah jednoho sáčku odvápňovače do 0,5 l vody v konvici. Poté konvici zapněte a nechejte vodu zahřát až k varu - konvice se sama vypne. Poté odvápňovací roztok z konvice vylijte. Konvici po odvápnění 2x dobře propláchněte čistou vodou.

Dovezeno z Německa.

Upozornění: dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje hexyl cinnamal. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte při sobě obal nebo štítek výrobku.
Při styku s kůží: omyjte zasažené místo větším množstvím vody a mýdlem.
Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO nebo lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Množství: 2 x 15 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: