Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

BABYWELL

babywell_produktyznacka_babywellVýrobky společnosti BABYWELL jsou zvlášť jemné, přísně kontrolované, dermatologicky potvrzené a přizpůsobené potřebám vašeho malého miláčka. Kvalita a přísné kontroly jsou na prvním místě.

Řada BABYWELL zahrnuje kvalitní výbavu pro péči o děti za obzvláště atraktivní ceny, plenky všech velikostí a každodenní doplňky, jako jsou bavlněné tampóny nebo výměnné podložky.

Je samozřejmé, že všechny výrobky pro péči od BABYWELL jsou bez mýdla, pH-neutrální a proto obzvláště jemné k pokožce. BABYWELL používá pouze uklidňující aktivní složky, jako je mandlový olej, heřmánek a vůně bez alkoholu. Vůně se zvýšeným rizikem alergií, arašídový oleje nebo kritické složky, jako je minerální olej, parabeny, mikroplasty, hormonálně účinné látky, alkohol a barviva, jsou zpravidla vypuštěny.

Výrobky pro péči o batolata a miminka mají zvláštní požadavky. Pro suroviny je zvláště důležitá mikrobiologická kvalita a čistota jednotlivých složek. Všechny složky jsou testovány na zbytky těžkých kovů, optických zjasňovačů nebo pesticidů. Před uvedením výrobku BABYWELL na trh je předmětem přísných vnitřních a vnějších kontrol kvality. Pouze v případě, že je výsledek ve všech směrech v pořádku, může být příslušný produkt uvolněn do prodeje.

Společnost BABYWELL pravidelně provádí testování náhodných vzorků externími uznávanými zkušebními ústavy. Zaměstnanci zajišťující kvalitu jsou v neustálém kontaktu se zkušebními ústavy, úřady a výrobci.

Žádné produkty značky BABYWELL nebyly nalezeny...