Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

bi good

branding_bigoodbi good je značka s rozsáhlým sortimentem ekologicky šetrných výrobků.  Výrobky certifikované značkou NATRUE a veganskou květinou jsou vyrobeny bez syntetických vonných látek, silikonů, parabenů a minerálních olejů a jsou 100% bez GMO.
Výrobky pro domácnost jsou vyrobeny z obnovitelných surovin a jsou označeny uznávanými značkami, jako je Ekoznačka EU, certifikát Modrý anděl a rakouská ekoznačka.
Všechny obaly mají co nejvyšší procento recyklace a stanovují vysoký standard ochrany životního prostředí a ochrany zdrojů.

Všechny bi good produkty obsahují přírodní suroviny, jsou balené šetrně k životnímu prostředí, vyráběné v Rakousku a certifikované uznávanými autoritami.

U všech obalových materiálů značka bi good věnuje pozornost maximálnímu procentu recyklace. Všechny obalové materiály jsou 100% recyklovatelné.

Láhve čisticích prostředku se skládají z výlisků z lisovaných vláken, což je materiál, který se používá v krabičkách na vajíčka. Je extrahován 100% ze sběrového papíru (50% z Rakouska), který je rozpuštěn ve vodě na jemná vlákna, lisován do tvaru láhve a následně vysušen. Kapalina pracího prostředku je v tenkém plastovém sáčku uvnitř láhve z výlisku. Kvůli lisovanému vláknovému plášti se láhev stává stabilní a obsah plastů může být výrazně snížen. Po použití kartonový obal snadno oddělen od plastového vaku.

Žádné produkty značky bi good nebyly nalezeny...