bi good

branding_bigoodbi good je značka s rozsáhlým sortimentem ekologicky šetrných výrobků.  Výrobky certifikované značkou NATRUE a veganskou květinou jsou vyrobeny bez syntetických vonných látek, silikonů, parabenů a minerálních olejů a jsou 100% bez GMO.
Výrobky pro domácnost jsou vyrobeny z obnovitelných surovin a jsou označeny uznávanými značkami, jako je Ekoznačka EU, certifikát Modrý anděl a rakouská ekoznačka.
Všechny obaly mají co nejvyšší procento recyklace a stanovují vysoký standard ochrany životního prostředí a ochrany zdrojů.

Všechny bi good produkty obsahují přírodní suroviny, jsou balené šetrně k životnímu prostředí, vyráběné v Rakousku a certifikované uznávanými autoritami.

U všech obalových materiálů značka bi good věnuje pozornost maximálnímu procentu recyklace. Všechny obalové materiály jsou 100% recyklovatelné.

Láhve čisticích prostředku se skládají z výlisků z lisovaných vláken, což je materiál, který se používá v krabičkách na vajíčka. Je extrahován 100% ze sběrového papíru (50% z Rakouska), který je rozpuštěn ve vodě na jemná vlákna, lisován do tvaru láhve a následně vysušen. Kapalina pracího prostředku je v tenkém plastovém sáčku uvnitř láhve z výlisku. Kvůli lisovanému vláknovému plášti se láhev stává stabilní a obsah plastů může být výrazně snížen. Po použití kartonový obal snadno oddělen od plastového vaku.

Žádné produkty od výrobce bi good nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.