Clean Active Gel 3 x power - gelový čistič WC 750 ml

 
 

WC čistič z Anglie.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 35 Kč bez DPH
42 Kč
Kód produktu 5684
Značka at home
Kategorie WC a toaleta
Položka byla vyprodána...
 

Vysoce účinný gel 3 x POWER byl speciálně navržen tak, aby si poradil i s nejodolnějším znečištěním toalety. Trojnásobně účinný gel zanechá Vaši toaletu hygienicky čistou a příjemně vonící.
Účinně odstraňuje vodní kámen a znečištění. Díky inovativní receptuře je Vaše toaleta čistá a udržuje si příjemnou vůni.

  • Účinně odstraňuje vodní kámen, nečistoty a usazeniny.
  • Zanechává povrch hygienicky čistý.
  • Příjemná vůně.

 

Použití: stiskněte uzávěr ze dvou stran v místě označení a otáčejte jím dokud jej neodšroubujete. Pak obraťte nádobku dnem vzhůru a mírným tlakem aplikujte roztok pod okraj toalety nebo na znečištěná místa. Nechejte cca 10 minut působit, silné znečištění případně odstraňte za pomocí kartáče.

Potřísněná místa mimo toaletu okamžitě opláchněte vodou.

Není určen na mramor a povrchy citlivé na kyselinu, záchodová prkénka a poklopy. Nepoužívejte spolu se sanitárními čisticí prostředky obsahujícími chlor.

Varování: způsobuje podráždění kůže. Způsobuje silné podráždění očí. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko.Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení: pod 5% neiontové povrchově aktivní látky, vonné látky.

Množství 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: