Felce Azzurra Lavanda in Fiore čistič na podlahy 1 L

 
 

Univerzální čistič podlah s podmanivou vůní levandule.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 54 Kč bez DPH
65 Kč
Kód produktu 6912
Značka Felce Azzurra
Kategorie Univerzální
Položka byla vyprodána...
 

Čistič Felce Azzura Lavanda in Fiore (rozkvetlá levanule) je určen k čištění podlah a všech omyvatelných povrchů ve Vaši domácnosti. Účinně odstraňuje nečistoty a zanechává povrch zářivě čistý i bez oplachování a s krásnou vůní levandule.

Díky svému modernímu složení z přírodních ingrediencí je vhodný na všechny druhy omyvatelných podlah i na další omyvatelné povrchy v celé domácnosti. Díky svému šetrnému složení respektuje životní prostředí.

Použijte zředěný (3 víčka koncentrátu v 5 litrech vody) pro mytí velkých ploch jako jsou podlahy, schody a kachličky. Neoplachujte.

Použijte koncentrovaný (neředěný) na silně znečištěné plochy a skvrny. Prostředek naneste přímo na vlhkou látku nebo houbičku a setřete  zašpiněné místo. Poté opláchněte vodou. 

  • pro všechny omyvatelné podlahy včetně laminátových
  • odstraňuje špínu a mastnotu
  • nezanechává šmouhy
  • zanechává čistý a lesklý povrch
  • zanechává příjemnou a dlouhotrvající vůni
  • s ingrediencemi přírodního původu
  • ergonomická láhev
  • dovezeno z Německa

 

Nepoužívejte na povrchy, které nelze omýt, například. voskované dřevo nebo syrové dřevo. V případě pochybností prosím vyzkoušejte prostředek na skrytém kousku materiálu. Na lakované a plastové povrchy používejte pouze ředěný prostředek.

Nemíchejte s jinými přípravky.

Varování: způsobuje podráždění kůže. Způsobuje silné podráždění očí. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsahuje: aniontové tenzidy, neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, pod 5% optické zjasňovače , parfémy, citronelol, hexyl cinnamal, benzyl silicylát. Obsahuje konzervanty. methylchloroisothiazolinon a methylisothiazolinon.

Množství 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.