Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Felce Azzurra Classico čistič na podlahy 1 L

Kód: 7226
65 Kč 54 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Univerzální čistič podlah s klasickou vůní čistoty a pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič Felce Azzura Classico je určen k čištění podlah a všech omyvatelných povrchů ve Vaši domácnosti. Účinně odstraňuje nečistoty a zanechává povrch zářivě čistý i bez oplachování a s krásnou vůní čistoty a domácí pohody.

Díky svému modernímu složení z přírodních ingrediencí je vhodný na všechny druhy omyvatelných podlah i na další omyvatelné povrchy v celé domácnosti. Díky svému šetrnému složení respektuje životní prostředí.

Použijte zředěný (3 víčka koncentrátu v 5 litrech vody) pro mytí velkých ploch jako jsou podlahy, schody a kachličky. Neoplachujte.

Použijte koncentrovaný (neředěný) na silně znečištěné plochy a skvrny. Prostředek naneste přímo na vlhkou látku nebo houbičku a setřete  zašpiněné místo. Poté opláchněte vodou. 

  • pro všechny omyvatelné podlahy včetně laminátových
  • odstraňuje špínu a mastnotu
  • nezanechává šmouhy
  • zanechává čistý a lesklý povrch
  • zanechává příjemnou a dlouhotrvající vůni
  • s ingrediencemi přírodního původu
  • ergonomická láhev
  • dovezeno z Německa

 

Nepoužívejte na povrchy, které nelze omýt, například. voskované dřevo nebo syrové dřevo. V případě pochybností prosím vyzkoušejte prostředek na skrytém kousku materiálu. Na lakované a plastové povrchy používejte pouze ředěný prostředek.

Nemíchejte s jinými přípravky.

Varování: způsobuje podráždění kůže. Způsobuje silné podráždění očí. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsahuje: aniontové tenzidy, neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, pod 5% optické zjasňovače , parfémy, citronelol, hexyl cinnamal. Obsahuje konzervanty. methylchloroisothiazolinon a methylisothiazolinon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Množství: 1 l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: