Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Fabuloso - Marina čistič na podlahy 1 L

Kód: 6912
69 Kč 57 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Univerzální čistič podlah s dlouhotvající vůní moře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič podlah Fabuloso Marine Freshness odstraňuje nečistoty a snadno odmašťuje všechny omyvatelné povrchy a zanechává svěží, čistou vůni.
Jeho intenzivní vůně uvolňuje nezaměnitelnou parfémovanou svěžest, která díky Continuous Parfume efektu vydrží 24 hodin v celém domě.

Použijte zředěný (2 víčka koncentrátu v 6 litrech vody) pro mytí velkých ploch jako jsou podlahy, schody a kachličky. Neoplachujte.

Použijte koncentrovaný (neředěný) na silně znečištěné plochy a skvrny. Prostředek naneste přímo na vlhkou látku nebo houbičku a setřete  zašpiněné místo. Poté opláchněte vodou. 

  • pro všechny omyvatelné podlahy včetně laminátových,
  • pro kachličky, vany i umyvadla,
  • odstraňuje špínu a mastnotu
  • nezanechává šmouhy,
  • zanechává čistý a lesklý povrch,
  • zanechává příjemnou a dlouhotrvající vůni,
  • ergonomická láhev,
  • dovezeno z Itálie.

 

Nepoužívejte na povrchy, které nelze omýt, například. voskované dřevo nebo syrové dřevo. V případě pochybností prosím vyzkoušejte prostředek na skrytém kousku materiálu. Na lakované a plastové povrchy používejte pouze ředěný prostředek.

Nemíchejte s jinými přípravky.

Varování: způsobuje podráždění kůže. Způsobuje silné podráždění očí. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsahuje: 5% povrchově aktivní látky aniontové, < 5% povrchově aktivní látky neiontové, další složky: Glutaral, Parfum (Linalool, Limonene). Obsahuje Glutaral, který může způsobit alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální
Množství: 1 l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: