Ambi Pur WC aktivní čistič s vůní divoké šalvěje a cedru 750 ml

 
 

Silný čisticí prostředek s rozprašovačem.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 69 Kč bez DPH
84 Kč
Kód produktu 9097
Značka ambi pur
Kategorie Univerzální
Položka byla vyprodána...
 

S tímto čistícím sprejem dáte sbohem nejen všem nečistotám, ale také nepříjemnému zápachu. Sprej na čištění toalety s kombinací vysoké čisticí síly, technologií proti zápachu a svěží vůní šalvěje a cedru Ambi Pur Vás ohromí svou efektivitou a příjemnou vůní. Tento koncentrovaný čistič pomáhá předcházet usazování vodního kamene, má baktericidní účinek a dlouhotrvající aroma.

  • Odstraňuje vodní kámen a usazeniny v toaletě.
  • Účinný proti bakteriím.
  • Při pravidelném používání pomáhá předcházet usazeninám.
  • Ideální pro čištění toalety.
  • Snadno se nanáší díky rozprašovači.
  • Zanechává dlouhotrvající svěží vůni.
  • Dovezeno z Německa.

 

Použití: nastříkejte na povrch toalety a nechte cca 5 minut působit. Poté dle potřeby dočištěte štětkou a opláchněte velkým množstvím vody.

Potřísněná místa mimo toaletu okamžitě opláchněte vodou.

Není určen na mramor a povrchy citlivé na kyselinu. Nepoužívejte spolu se sanitárními čisticí prostředky obsahujícími chlor.

Varování: způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevdechujte sprejovou mlhu. U citlivého povrchu nebo pokud si nejste jisti, nejprve vyzkoušejte na nenápadném místě. Pokud máte citlivou pokožku, doporučuje se používat gumové rukavice.

Množství 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: