Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Buzzy čistič odpadů a potrubí v prášku 380g

Kód: 5306
69 Kč 57 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Aktivní čistič odpadu a potrubí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinný čistič odpadu a potrubí v prášku, který odstraní i ty nejodolnější usazeniny a nečistoty. Účinně eliminuje nepříjemný zápach. Působí velmi rychle a je vhodný na odpad v kuchyni i v koupelně. Stačí použít množství o velikosti polévkové lžíce.

Použití: stlačením bezpečnostního uzávěru po stranách obal otevřete. Odstraňte všechnu vodu kolem odtoku odpadu.

Při akutním ucpání nasypte přibližně 1 polévkovou lžíci prášku pomalu do odpadu a zalijte asi 200 ml studené vody. Nechte 30 minut působit a následně důkladně propláchněte studenou vodou.  Zbytky prostředku nesmí zůstat kolem odtoku odpadu!

Pro prevenci proti ucpání a eliminaci nepříjemného zápachu vsypte jednou měsíčně 1/2 lžíce prášku do odpadu a zalijte malým množstvím studené vody. Nechte 30 minut působit a poté důkladně propláchněte.

Vyrobeno v Německu..

Nebezpečný Obsahuje: hydroxid sodný. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Nevdechujte. Používejte ochranné prostředky. Po manipulaci důkladně omyjte. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Kontaminovaný oděv před opětovným použitím vyperte.

Tento čistič používejte pouze podle určeného účelu. Nezvyšujte jeho dávkování. Nepoužívejte u akrylových sprchových koutů a van - může poškodit povrch. Nepoužívejte na čištění záchodu. Čistič nekombinujte s dalšími čistícími prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální čističe
Množství: 600 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: