Buzzy čistič odpadů a potrubí v prášku 380g

 
 

Aktivní čistič odpadu a potrubí.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 57 Kč bez DPH
69 Kč
Kód produktu 5306
Značka Buzzy
Kategorie Speciální čističe
Položka byla vyprodána...
 

Účinný čistič odpadu a potrubí v prášku, který odstraní i ty nejodolnější usazeniny a nečistoty. Účinně eliminuje nepříjemný zápach. Působí velmi rychle a je vhodný na odpad v kuchyni i v koupelně. Stačí použít množství o velikosti polévkové lžíce.

Použití: stlačením bezpečnostního uzávěru po stranách obal otevřete. Odstraňte všechnu vodu kolem odtoku odpadu.

Při akutním ucpání nasypte přibližně 1 polévkovou lžíci prášku pomalu do odpadu a zalijte asi 200 ml studené vody. Nechte 30 minut působit a následně důkladně propláchněte studenou vodou.  Zbytky prostředku nesmí zůstat kolem odtoku odpadu!

Pro prevenci proti ucpání a eliminaci nepříjemného zápachu vsypte jednou měsíčně 1/2 lžíce prášku do odpadu a zalijte malým množstvím studené vody. Nechte 30 minut působit a poté důkladně propláchněte.

Vyrobeno v Německu..

Nebezpečný Obsahuje: hydroxid sodný. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Nevdechujte. Používejte ochranné prostředky. Po manipulaci důkladně omyjte. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Kontaminovaný oděv před opětovným použitím vyperte.

Tento čistič používejte pouze podle určeného účelu. Nezvyšujte jeho dávkování. Nepoužívejte u akrylových sprchových koutů a van - může poškodit povrch. Nepoužívejte na čištění záchodu. Čistič nekombinujte s dalšími čistícími prostředky.

Množství 600 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.