Aktivní čistící pěna Buzzy na kamna, grily a trouby 435ml

 
 

Aktivní čistící pěna na trouby, grily a kamna.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 69 Kč
Ušetříte 6 Kč (–9 %)
Cena 52 Kč bez DPH
63 Kč
Kód produktu 7355
Značka Buzzy
Kategorie Speciální čističe
Položka byla vyprodána...
 

Skvělý pomocník do každé kuchyně. Aktivní pěna na čištění mastné špíny z kamen, sklokeramických varných desek, horkovzdušných i mikrovlnných trub a grilů. Snadno odstraňuje mastné nečistoty a chrání povrch proti opětovnému zašpinění. Ideální pro rychlé a účinné čištění. Čištění skla krbových kamen je s tímto přípravkem hračkou!

Aplikace:
Před použitím sprej dobře protřepejte.
Výrobek držte pod mírným úhlem a naneste na čištěný povrch ze vzdálenosti přibližně 15 - 20 cm. Po nanesení na povrch se vytvoří bohatá pěna. Nechte tuto pěnu působit 1 - 5 minut, poté ošetřený povrch utřete do sucha hadříkem nebo houbičkou, případně opláchněte čistou vodou.

  • Opravdu jednoduchá aplikace.
  • Vhodný pro odstranění připálenin a mastnoty.
  • Pomáhá proti opětovnému znečištění ošetřeného povrchu.
  • Nestéká z kolmých ploch.
  • Příjemná svěží vůně.

 

Vyrobeno v Anglii.

Varování: nádoba je pod stálým tlakem, při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

Upozornění: skladujte na suchém, chladném, dobře větraném místě. Doporučuje se uchovávat při teplotě do 50 ° C. Mimo dosah dětí.

Nebezpečí:
Vysoce hořlavá kapalina a páry. Extrémně hořlavý plyn. Zabraňte styku s vodou.
Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ ochranné brýle/obličejový štít.
PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou a mýdlem.
PŘI VDECHNUTÍ: v případě nadměrné vdechnutí odveďte osobu na čerstvý vzduch, držte ji v klidu a na pohodlném místě. Bezodkladně zavolejte lékaře.
PŘI POŽITÍ: vypláchněte ústa vodou.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: okamžitě oči vypláchněte velkým množstvím vody. Při známkách poškození tkáně nebo přetrvávajícím podráždění, konzultujte s lékařem.

Množství 435 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: