Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Madel sůl do myčky hrubozrnná 1 kg

Kód: 9263
29 Kč 24 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sůl do myčky nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sůl do myčky Madel účinně změkčuje vodu, tím usnadňuje mytí nádobí a snižuje spotřebu mycího prostředku. Dále zvyšuje účinnost detergentů a zajišťuje, aby nezanechávaly na nádobí skvrny a šmouhy. Sůl do myčky má ochranný účinek a účinně zabraňuje usazování vodního kamene v myčce nádobí i na samotném nádobí. Pravidelné používání soli zajišťuje správnou funkci myčky a dlouhodobou ochranu jejích mechanismů.

Extra hrubozrnná - díky ideální velikosti hrubého zrna se sůl Madel do myčky dávkuje snadněji než jiné soli a tím je i hospodárnější její využití.

Dávkování: zásobník na sůl naplňte podle návodu k obsluze Vaši myčky. Měkká voda zajišťuje plný výkon mycích přípravků - proto je třeba sůl do myčky pravidelně doplňovat. Nevypotřebovanou sůl lze snadno skladovat až do dalšího plnění soli.

Způsobuje vážné podráždění očí. Braňte kontaktu se zrakem. Při zasažení očí několik minut propláchněte pod tekoucí vodou. Při přetrvávání obtíží vyhledejte lékaře. Nevhodné pro konzumaci. Uchovávejte mimo dosah dětí! Při náhodném požití ihned vyhledejte lékařskou pomoc a mějte u sebe štítek nebo obal výrobku.

Vyrobeno v Itálii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do myčky
Množství: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: