Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Glanz Meister Platinum Extra Frische Gel do myčky 720 ml

Kód: 9106
129 Kč 107 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Extra silný gel do myčky nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová řada GlanzMeister PLATINUM. To jsou produkty s vysoce aktivními přísadami, žádné fosfáty a zeolity. Certifikát Ecolabel potvrzující soulad s přísnými ekologickými normami.

Ekologický gel do myčky nádobí Glanz Meister All in 1 PLATINIUM účinně odstraňuje usazeniny i mastnotu také v nepřístupných místech.

Díky svému jedinečnému složení se gel velice snadno zcela rozpouští ve vodě. Jemně, ale efektivně odstraňuje všechny druhy usazenin i během krátkého programu. Chrání proti korozi skla, takže nádobí si zachovává po delší dobu svůj původní lesk. Zajišťuje perfektní čistotu a lesk skla i kovu. Praktický obal zajišťuje snadnou manipulaci s čisticím prostředkem.

  • Nová zdokonalená receptura.
  • Extra rychlý a extra silný.
  • Extra svěží vůně.
  • All in 1
  • Ekologicky šetrný výrobek.

 

Obsah: 720 ml = 36 dávek.

Použití: dejte špinavé nádobí do myčky. Do zásobníku myčky nalijte 20 ml gelu. Při obzvláště odolné špíně dejte 30 ml gelu. Dále postupujte běžným způsobem.

Varování: způsobuje podráždění kůže. Způsobuje silné podráždění očí. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Po manipulaci s prostředkem si omyjte ruce dostatečným množstvím vody.

Obsahuje: <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% polykarboxyláty, <5% fosfonáty, enzymy, parfémy, methylisothiazolinon, benzoisatiozolinon.

Spotřebujte do dvou let od data výroby vytištěného na zadní straně obalu. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Chraňte před vlhkostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do myčky
Počet dávek: 36
Množství: 720 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: