Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Calgonit Finish speciální sůl do myčky 1,2 kg

Kód: 9288
35 Kč 29 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sůl do myčky nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sůl do myčky Finish účinně změkčuje vodu, tím usnadňuje mytí nádobí a snižuje spotřebu mycího prostředku. Dále zvyšuje účinnost detergentů a zajišťuje, aby nezanechávaly na nádobí skvrny a šmouhy. Sůl do myčky má ochranný účinek a účinně zabraňuje usazování vodního kamene v myčce nádobí i na samotném nádobí. Pravidelné používání soli zajišťuje správnou funkci myčky a dlouhodobou ochranu jejích mechanismů.

Finish Sůl nezanechává skvrny. Její čistota zabezpečí, že zabudovaná jednotka, která změkčuje vodu ve Vaší myčce, funguje účinně a efektivně. Jiné soli mohou obsahovat nečistoty, jako jsou železo a uhličitany, které by mohly jednotku poškodit.

Finish Sůl - změkčuje vodu a zvyšuje mycí účinek! Je doporučena předními výrobci myček jako jsou Bosh, Beko, AEG, Elektrolux a další.

Sůl Finish je dlouhodobě nejpoužívanější a nejoblíbenější sůl do myčky v Německu.

Dávkování: zásobník na sůl naplňte podle návodu k obsluze Vaši myčky. Měkká voda zajišťuje plný výkon mycích přípravků - proto je třeba sůl do myčky pravidelně doplňovat. Nevypotřebovanou sůl lze snadno skladovat až do dalšího plnění soli.

Způsobuje vážné podráždění očí. Braňte kontaktu se zrakem. Při zasažení očí několik minut propláchněte pod tekoucí vodou. Při přetrvávání obtíží vyhledejte lékaře. Nevhodné pro konzumaci. Uchovávejte mimo dosah dětí! Při náhodném požití ihned vyhledejte lékařskou pomoc a mějte u sebe štítek nebo obal výrobku.

Vyrobeno v Německu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky do myčky
Množství: 1,2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: