Alio sůl do myčky hrubozrnná 2 kg

 
 

Sůl do myčky nádobí.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 32 Kč bez DPH
39 Kč
Kód produktu 7949
Značka alio
Kategorie Prostředky do myčky
Položka byla vyprodána...
 

Sůl do myčky Alio účinně změkčuje vodu, tím usnadňuje mytí nádobí a snižuje spotřebu mycího prostředku. Dále zvyšuje účinnost detergentů a zajišťuje, aby nezanechávaly na nádobí skvrny a šmouhy. Sůl do myčky má ochranný účinek a účinně zabraňuje usazování vodního kamene v myčce nádobí i na samotném nádobí. Pravidelné používání soli zajišťuje správnou funkci myčky a dlouhodobou ochranu jejích mechanismů.

Extra hrubozrnná - díky ideální velikosti hrubého zrna se sůl do myčky Alio dávkuje snadněji než jiné soli a tím je i hospodárnější její využití.

Dávkování: zásobník na sůl naplňte podle návodu k obsluze Vaši myčky. Měkká voda zajišťuje plný výkon mycích přípravků - proto je třeba sůl do myčky pravidelně doplňovat. Nevypotřebovanou sůl lze snadno skladovat až do dalšího plnění soli.

Způsobuje vážné podráždění očí. Braňte kontaktu se zrakem. Při zasažení očí několik minut propláchněte pod tekoucí vodou. Při přetrvávání obtíží vyhledejte lékaře. Nevhodné pro konzumaci. Uchovávejte mimo dosah dětí! Při náhodném požití ihned vyhledejte lékařskou pomoc a mějte u sebe štítek nebo obal výrobku.

Vyrobeno v Německu.

Množství 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.