Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Prací vločky Spuma di Sciampagna Marsiglia 500g l 22 dávek

Kód: 8551
129 Kč 107 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Prací vločky z Marseilského mýdla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

spuma_di_ciampagna_logoItalské prací vločky z pravého Marseilského mýdla Spuma di Sciampagna Marsiglia jsou díky spojení moderních technologií a tradice skvělým pracím prostředkem pro praní v ruce i v pračce. Vysoký obsah marseilského mýdla řadí tento prací prostředek k jedněm s nejúčinnějších v boji proti všem druhům skvrn. Tyto prací vločky je nutno před použitím v pračce rozpustit v troše teplé vody nebo nasypat přímo k prádlu do bubnu pračky. Pečují o vlákna tkanin a nezanechávají žádné zbytky pracího prostředku v tkaninách. Díky důrazu na přírodní složky tohoto pracího prostředku je také snadno biologicky rozložitelný a šetrný pro Vaši pokožku. Velmi vhodný prací prostředek pro dětské prádlo.

 

  • Snadno biologicky odbouratelný,
  • pro ruční praní i praní v pračce,
  • vhodný i pro jemné a starší tkaniny,
  • účinný proti skvrnám,
  • síla Marseilského mýdla,
  • příjemná vůně mýdla a citronely,
  • pečuje o vlákna, usnadňuje žehlení,
  • dovezeno z Itálie,
  • 22 pracích dávek v pračce,
  • 50 pracích dávek při ručním praní.

 

Použití: před použitím v pračce nejdříve rozpusťte dávku pracího prostředku v teplé vodě. Nebo prostředek nasypte přímo do bubnu pračky, aby se dobře rozpustil.

Dávkování:

Pro praní v pračce: při 4,5 kg suchého prádla 3,5 polévkových lžic (cca 23g).

Pro ruční praní: 1,5 polévkové lžíce (cca 10g) na 5 L vody.

Nepoužívejte na funkční prádlo.

Doporučujeme vždy dodržovat pokyny pro praní uvedené na štítku. Oblečení perte naruby. Oděvy nechte uschnout nejlépe ve stínu.

Vyzkoušeli jsme za Vás:
Tyto prací vločky jsou spíš takové jemné šupinky, které se snadno lámou což je dobře, protože se tak dobře rozpouštějí. Je opravdu nutné je nasypat přímo do bubnu k prádlu.
Dělali jsme to tak, že jsme s nimi prádlo spíše prosypávali, ale není to nutné. Moderní pračky je při počátečním vážení prádla, kdy se buben pračky otáčí na sucho, rovnoměrně rozsypou po celé objemu bubnu, i když je nasypete v jedné dávce.
Prali jsme s těmito pracími vločkami světlé prádlo, ručníky a ložní povlečení. Co se týká účinnosti praní, nemáme výhrad. Co se týká vůně prádla, je jemnější než byste možná čekali. Na druhou stranu je to asi dobře, protože tento výrobek jde cestou tradice a snaží se držet původní receptury - není nijak přeparfemovaný. Prádlo voní čistotou s jemnou notou květinové vůně, zkrátka stará dobrá Marseille.
Nejlepší je prádlo hned po praní dát do sušičky nebo rozvěsit. Tento prací prostředek Vám neodpustí, když prádlo necháte delší dobu po vyprání zavřené v bubnu pračky.
Pokud používáte aviváže nebo parfémy do prádla, můžete je libovolně kombinovat s tímto pracím prostředkem. Všechny aviváže i parfémy do prádla hravě překryjí vůni tohoto pracího prostředku a nijak se vzájemně neovlivňují, alespoň z naši zkušenosti.

Upozornění: Chraňte před mrazem. Skladujte mimo dosah dětí. Způsobuje silné podráždění očí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsahuje: >30% mýdlo. Další složky: vonné složky, citronellol, limonen, linalool, geraniol.

Výrobce: ITALSILVA Commerciale S.r.l.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Počet dávek: 22
Na jaké prádlo: na bílé, na světlé a stálobarevné
Množství: 500 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: