Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Kapsle na praní TANDIL UNIVERSAL Men´s Stuff 20 ks

Kód: 9115
Limitovaná edice
Značka: Tandil
169 Kč 140 Kč bez DPH 8 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Prací kapsle pro opravdové chlapy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rakouský Tandil představuje prací kapsle speciálně pro muže se speciální vůní a designem.

S řadou Tandil Men's Stuff vyvinutou speciálně pro muže nyní vane svěží vítr ze všech praček - a voní dřevitě mužně. Balení těchto kapslí má svůj vlastní diskrétně černý design, a proto se nemusí skrývat v žádném mládeneckém pokojíku nebo pánské jeskyni. Prací proces probíhá s obvyklou spolehlivostí Tandilu, nyní navíc obohacen o mužnou dřevitou vůni, kterou si zamilujete.

Ať už se jedná o zatoulanou kapku boloňské omáčky z pracovního obědu, trochu bláta po sportu nebo kompletně propocený dres se skvrnami od trávy, kapsle TANDIL si s tím poradí stejně dobře jako s olejem nasáklými montérkami nebo pracovní blůzou. Vše bude čisté s tou správnou decentní vůní.

  • Technologie All-in-1.
  • Maximální výkon.
  • Unikátní mužná vůně.
  • Silný proti skvrnám, ale šetrný k vláknům.
  • Snadné dávkování.
  • Plně recyklovatelný obal.
  • Dovezeno z Rakouska.

 

Koncentrovaný dávkovaný prací prostředek pro všechny typy praček.

Použití:
1. Vložte kapsli do zadní části prázdného bubnu Vaší pračky. Použijte jeden disk pro 4,5 kg prádla a dva disky pro více prádla než 4,5 kg.
2. Vložte prádlo určené k praní.
3. Vyberte program a stiskněte Start.
Po vyjmutí kapsle balení uzavřete. Kapsli nepropichujte, neroztrhávejte ani nerozřezávejte. Při manipulací s kapslí mějte suché ruce.Vhodné pro všechny úrovně tvrdosti vody. Nepoužívat pro ruční praní. Nepoužívat pro praní vlny a hedvábí.

Upozornění: Dráždí pokožku. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy s dlouhodobým účinkem. Obsahuje proteázu. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU: Zasažené místo omyjte větším množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. PO POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM nebo lékaře. Pokud je třeba lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Likvidujte pouze prázdný obal v místě zpětného sběru odpadu (papír a plasty).

Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém místě při teplotě 3 - 35 °C a pouze v původním obalu.

Složení: 15 až 30%: aniontové povrchově aktivní látky, 5 - 15% neiontové povrchově aktivní látky; <5%: mýdlo; enzymy, optické rozjasňovače, vonné složky (limonen, hexyl cinnamal, linalool), konzervanty (benzisothiazolinon).

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací kapsle
Na jaké prádlo: na bílé, na světlé a stálobarevné
Množství: 20 ks
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: