Kapsle na praní Persil duo-caps COLOR DEEP CLEAN Technology 50 ks

 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Vysoce účinné prací kapsle na barevné prádlo.

Dostupnost Na objednávku
Měrná cena 7,38 Kč / 1 ks
369 Kč
Kód produktu 2004
Značka Persil
Kategorie Prací kapsle
Položka byla vyprodána...
 

Prací kapsle Persil Duo Caps s Deep Clean technologií obsahují inovativní kombinaci vysoce účinných aktivních látek, které odstraní i nejodolnější skvrny. Snadno pronikají do hloubky vláken a pečlivě odstraňují molekuly špíny pro bezvadný výsledek a zářivě čisté oblečení. Objevte perfektní čistotu a až 30 dní trvající svěžest Persilu, kterou budete milovat.

S měnícím se životním stylem a vývojem moderních tkanin se mění i potřeby a nároky na prací prostředky. Proto Persil přichází s novou Deep Clean technologií. Persil s technologií Deep Clean obsahuje kombinaci účinných látek, které působí i proti odolným skvrnám jako jsou ty od oleje, čokolády, marmelády nebo ovoce. Speciální mix enzymů pronikne hluboko do vláken a odstraní i ty nejmenší částice nečistot. Po vyprání je tak prádlo zářivě čisté a barvy dokonale jasné.

  • Inovativní technologie DEEP CLEAN.
  • Špičková účinnost praní.
  • Účinný proti skvrnám, ale šetrný ke tkaninám.
  • Snadné dávkování.
  • Až 30 dnů trvající svěžest Vašeho prádla.
  • Snadno se rozpouští již od 20°C.
  • Plně recyklovatelný obal.
  • Dovezeno z Rakouska.

 

Koncentrovaný dávkovaný prací prostředek pro všechny typy praček.

Použití: 1 kapsle = jedna prací dávka 4 - 5 kg prádla. Pro větší množství prádla než 4,5 kg nebo velice zašpiněné prádlo použijte dvě kapsle. Kapsli vložte do prázdného bubnu pračky, pak vložte prádlo. Po vyjmutí kapsle balení uzavřete. Kapsli nepropichujte, neroztrhávejte ani nerozřezávejte. Při manipulací s kapslí mějte suché ruce.Vhodné pro všechny úrovně tvrdosti vody. Nepoužívat pro ruční praní. Nepoužívat pro praní vlny a hedvábí.

Upozornění: Dráždí pokožku. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy s dlouhodobým účinkem. Obsahuje proteázu. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU: Zasažené místo omyjte větším množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. PO POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM nebo lékaře. Pokud je třeba lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Likvidujte pouze prázdný obal v místě zpětného sběru odpadu (papír a plasty).

Uchovávejte na suchém místě při teplotě 5 - 40 °C a pouze v původním obalu.

Spotřebujte do 18 měsíců od data výroby uvedeného na hraně víka obalu.

Složení: 15-30 % neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky5-15 % mýdla <5 % fosfonáty, enzymy, vonné složky (butylphenyl methylpropional, citronellol, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, linalool).

Na jaké prádlo na barevné, na tmavé a černé
Množství 50 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.