Kapsle na praní OMO ULTIMATE Powercaps Color & Care 24 ks

 
 

Nové vysoce účinné prací kapsle z Rakouska.

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 12,46 Kč / 1 ks
Cena 247,11 Kč bez DPH
299 Kč
Kód produktu 5270
Značka OMO
Kategorie Prací kapsle
Položka byla vyprodána...
 

Je dobře známo, že špína je součástí života, a zejména děti jsou aktivní a stále se chtějí učit a vyzkoušet mnoho věcí - takže se mohou lehce ušpinit od všeho možného. Nové prací kapsle OMO POWERCAPS Color & Care kombinují účinnou ochranu proti skvrnám s jemnou péčí o barvy Vašeho prádla a aktivní čerstvou vůní pro snadné odstranění skvrn a skvělý výsledek praní.
Dóza s OMO POWERCAPS má vylepšený uzávěr který odolá dětské zvědavosti. Prací prostředek je již předem dávkovaný a snadno se používá při 40 ° až 60 ° stupních. Navíc si zachovává svou tradiční a často vyhledávanou vůni originálního OMO, jak jej znáte.
To je důvod, proč děti mohou pustit páru a ušpinit se, protože OMO to hravě zvládne!

  • Aktivní systém proti skvrnám.
  • Šetrná péče.
  • Speciálně navrženy pro barevné prádlo.
  • Dlouhotrvající vůně typická pro originální OMO.
  • 3-komorová technologie pro vynikající výsledky praní.
  • Jednoduše praktické: není nutné žádné dávkování.
  • Snadné použití při 40 ° až 60 °.
  • Váš prací prostředek proti skvrnám s péčí o barevné prádlo.
  • Se zdokonaleným dětským bezpečnostním uzávěrem.
  • Dovezeno z Rakouska.

 

Koncentrovaný dávkovaný prací prostředek pro všechny typy praček.

Použití: 1 kapsle = jedna prací dávka 3 - 5 kg prádla. Pro 6-8 kg prádla nebo velice zašpiněné prádlo použijte dvě kapsle. Kapsli vložte do prázdného bubnu pračky, pak vložte prádlo. Po vyjmutí kapsle balení uzavřete.
Kapsli nepropichujte, neroztrhávejte ani nerozřezávejte. Při manipulací s kapslí mějte suché ruce.Vhodné pro všechny úrovně tvrdosti vody. Nepoužívat pro ruční praní. Nepoužívat pro praní vlny a hedvábí.
Chraňte před ohněm, vodou a slunečním zářením.

Upozornění: Dráždí pokožku. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy s dlouhodobým účinkem. Obsahuje proteázu. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU: Zasažené místo omyjte větším množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. PO POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM nebo lékaře. Pokud je třeba lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Likvidujte pouze prázdný obal v místě zpětného sběru odpadu (papír a plasty).

Uchovávejte na suchém místě při teplotě 5 - 40 °C a pouze v původním obalu.

Složení: 15-30 % neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky5-15 % mýdla <5 % enzymy, vonné složky, fosfonáty, polykarboxyláty, alfa-isomethyl iononen, isougenol.

Množství 24 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.