Kapsle na praní Buzzy Duo-Caps Color 24 ks

 
 

Vysoce účinné prací kapsle na bázi Marseilského mýdla.

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 6 Kč / 1 ks
Cena 123 Kč bez DPH
149 Kč
Kód produktu 5744
Značka Buzzy
Kategorie Prací kapsle
Položka byla vyprodána...
 

Skvělé duo-kapsle pro praní všech druhů tkanin. Díky super koncentrované receptuře uzavřené v těchto dvojitých kapslích odstraňují obtížné nečistoty a skvrny i při opravdu nízkých teplotách. Kapsle Buzzy Duo-Caps jsou založeny na 3 enzymovém systému, který zlepšuje praní.

Perfektní a šikovné řešení, které způsobuje, že problém s dávkováním zmizí! Stačí vložit jednu kapsli do pračky a to je vše!

  • Bez fosfátů.
  • Aktivní systém tří enzymů pro skvělý výsledek praní.
  • Šetrná péče.
  • Speciálně navrženy pro barevné prádlo.
  • Decentní vůně Marseilského mýdla.
  • Praktické: není nutné žádné dávkování.
  • Účinné od nízkých teplot praní: od 20 ° až 60 °.
  • Jednoduché znovu uzavíratelné balení.
  • Vyrobeno v Anglii.

 

Koncentrovaný dávkovaný prací prostředek pro všechny typy praček.

Použití: 1 kapsle = jedna prací dávka 3 - 5 kg prádla. Pro 6-8 kg prádla nebo velice zašpiněné prádlo použijte dvě kapsle. Kapsli vložte do prázdného bubnu pračky, pak vložte prádlo. Po vyjmutí kapsle balení uzavřete.
Kapsli nepropichujte, neroztrhávejte ani nerozřezávejte. Při manipulací s kapslí mějte suché ruce.Vhodné pro všechny úrovně tvrdosti vody. Nepoužívat pro ruční praní. Nepoužívat pro praní vlny a hedvábí.
Chraňte před ohněm, vodou a slunečním zářením.

Upozornění: Dráždí pokožku. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy s dlouhodobým účinkem. Obsahuje proteázu. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU: Zasažené místo omyjte větším množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. PO POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM nebo lékaře. Pokud je třeba lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Likvidujte pouze prázdný obal v místě zpětného sběru odpadu (papír a plasty).

Uchovávejte na suchém místě při teplotě 5 - 40 °C a pouze v původním obalu.

Složení: >30 % neiontové povrchově aktivní látky, 15-30% aniontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdla a enzymy (subtilisin, amyláza, celuláza), benzoisothiazolinon, methylisothiazolinon.

Na jaké prádlo na barevné
Množství 24 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.