Prací gel TANDIL Premium Duft - Purple Lotus 2,625L

 
Limitovaná edice Efekt lupa
 

Prémiová řada Tandil s extra vůní pro barevné prádlo.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 132,23 Kč bez DPH
160 Kč
Kód produktu 1805
Značka Tandil
Kategorie Prací gely
Položka byla vyprodána...
 

Prémiová řada oblíbených pracích gelů se svěží a intenzivní vůní. Zachovává výbornou prací schopnost a budete překvapeni, jak krásně může Vaše prádlo vonět.

  • Pro barevné prádlo.
  • Svěží a intenzivní vůně pro nádherně vonící prádlo.
  • Jemná vůně.
  • Pere od 20 °C do 60 °C.
  • Vyrobeno v Německu.

 

Dávkování: Dávkování je vyobrazeno v tabulce na zadní straně obalu. 1 uzávěr = 75 ml. Na 4,5 kg normálně zašpiněného prádla dejte 60 - 65 ml pracího prostředku. Pro poloviční náplň dejte o 20 ml méně pracího prostředku. Pro maximální množství prádla (6-7 kg) dejte o 40 ml pracího prostředku více. Pro ruční praní dejte 40 ml pracího prostředku do 10 litrů vody.

Pouze zcela vyprázdněný obal odevzdejte do sběru recyklovatelných materiálů.

Varování: Produkt je specifikován jako dráždivý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 
PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.
Může vyvolat alergickou reakci.

Obsahuje: laurethsulfát sodný, dodecylbenzensulfonová kyselina, sodná sůl, alkoholy, C10-18, ethoxylované C8-18 mastné kyseliny, sodné soli, propylenglykol, parfém, citrát sodný, sodná sůl kyseliny borité, trisodný dikarboxymethylalaninát, diethylenetriamin sodný Pentamethylenfosfonát, glycerol, sorbitol, proteáza, amyláza 4,4'-bis (1,3,5-triazinylamino) stilben-2,2'-disulfonová kyselina, citronellol, hexyl cinnamal, benzisothiazolinon, methylisothiazolinon, fenoxyethanol, barvivo

Počet dávek 40
Na jaké prádlo na barevné
Množství 2,625 l
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.8.2019
Jestli bude prát tak jak voní, bude to fajn. Mám ho poprvé ale doporučuji.
5
Avatar autora | 28.2.2019
Nádherně voní, skvěle pere. Účinný už při nízkých teplotách. Navíc ho dávám oproti ostatním gelům kupovaným u nás poloviční množství na praní. A výsledek je skělý. Mohu jen doporučit. Poslední dva roky neperu s jiným gelem. Cena je velmi výhodná za kvalitu kterou dostanete. A tu opravdu dostanete.
5
KD Avatar autora | 22.2.2019
Jemná vůně a skvělé prací účinky.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.