Prací gel TANDIL Premium Duft - Pink Orchid 2,625L

 
Limitovaná edice Efekt lupa
 

Prémiová řada Tandil s extra vůní pro barevné prádlo.

Dostupnost Vyprodáno
160 Kč
Kód produktu 1806
Značka Tandil
Kategorie Prací gely
Položka byla vyprodána...
 

Prémiová řada oblíbených pracích gelů se svěží a intenzivní vůní. Zachovává výbornou prací schopnost a budete překvapeni, jak krásně může Vaše prádlo vonět.

  • Pro barevné prádlo.
  • Svěží a intenzivní vůně pro nádherně vonící prádlo.
  • Jemná vůně.
  • Pere od 20 °C do 60 °C.
  • Vyrobeno v Německu.

 

Dávkování: Dávkování je vyobrazeno v tabulce na zadní straně obalu. 1 uzávěr = 75 ml. Na 4,5 kg normálně zašpiněného prádla dejte 60 - 65 ml pracího prostředku. Pro poloviční náplň dejte o 20 ml méně pracího prostředku. Pro maximální množství prádla (6-7 kg) dejte o 40 ml pracího prostředku více. Pro ruční praní dejte 40 ml pracího prostředku do 10 litrů vody.

Pouze zcela vyprázdněný obal odevzdejte do sběru recyklovatelných materiálů.

Varování: Produkt je specifikován jako dráždivý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 
PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.
Může vyvolat alergickou reakci.

Obsahuje: laurethsulfát sodný, dodecylbenzensulfonová kyselina, sodná sůl, alkoholy, C10-18, ethoxylované C8-18 mastné kyseliny, sodné soli, propylenglykol, parfém, citrát sodný, sodná sůl kyseliny borité, trisodný dikarboxymethylalaninát, diethylenetriamin sodný Pentamethylenfosfonát, glycerol, sorbitol, proteáza, amyláza 4,4'-bis (1,3,5-triazinylamino) stilben-2,2'-disulfonová kyselina, citronellol, hexyl cinnamal, benzisothiazolinon, methylisothiazolinon, fenoxyethanol, barvivo

Počet dávek 40
Na jaké prádlo na barevné
Množství 2,625 l
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.6.2019
+ super pere a super voní

5
KD Avatar autora | 22.2.2019
Nádherná vůně, skvěle pere.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.