Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Prací gel OMO Universal Essences Naturelles - broskev a grep 2l 40 dávek

Kód: 8347
205 Kč –7 %
praci gel omo broskev a grepfruit 2l 40 pracich davek
205 Kč –7 % 189 Kč 156 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Univerzální prací gel OMO se svěží ovocnou vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do světa francouzské elegance a péče o prádlo s tímto neuvěřitelně účinným pracím gelem! Tento francouzský gel s vůní broskví Vás ohromí svou nezaměnitelnou vůní. Ale to není všechno - jeho jedinečné složení zaručuje, že vaše bílé a stálobarevné prádlo bude vždy dokonale čisté a vonící.

Francouzský prací gel OMO s čistou vůní grapefruitu oslazeného tóny broskve Vás překvapí nejen svou vůní, ale i vynikajícím pracím výkonem typickým pro značku OMO. Je vhodný k praní bílého a stálobarevného prádla při teplotách od 30° do 60°C.

Ať už perete bílé prádlo nebo barevné oblečení, tento prací gel je Vaším nejlepším pomocníkem. Užijte si dokonale vyprané a vonící prádlo s tímto francouzským pracím gelem s vůní broskví.

  • kvalitní výrobek šetrný k prádlu
  • dermatologicky testováno
  • vysoký prací výkon
  • funkce odstraňování skvrn
  • dlouhotrvající šťavnatá vůně
  • 40 pracích dávek
  • dovezeno z Francie

Vlastní zkušenost: Tento prací gel jsme sami vyzkoušeli, protože v letech 2019 - 2020 jej u nás ještě asi nikdo neznal a moc se neprodával. Takže když tehdy nešel na prodej, vytáhli jsme jej ze skladu do naši prádelny s tím, že to byl asi přehmat a nebude to nejspíš nic moc.
Jenže to by nebylo OMO! S touhle značkou asi nejde šlápnout vedle. Už po prvním praní jsme byli nadšeni! Nejen že parádně pral, ale prádlo jako fakt vonělo po broskvích. Dnes, když jej kdekoli uvidíme, tak ho bereme i kdyby jsme v něm měli prát jen u nás doma ;-)

Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.

Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% enzymyneiontové povrchově aktivní látky, optické zjasňovače, parfémy, fosfonáty, polykarboxyláty, mýdlo, butylfenylmethylpropion, citronellol, geraniol, benzisothiazolinon.

Uporornění: způsobuje silné podráždění očí. Dráždí pokožku. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Po manipulaci s gelem si důkladně umyjte ruce vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Počet dávek: 40
Na jaké prádlo: na bílé, na světlé a stálobarevné
Množství: 2 L
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: