Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Prací gel Kuschelweich - Color s vůní Glucksmoment (moment štěstí) 1,925 l

Kód: 9360
189 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Účinný prací gel s mazlivou vůní na barevné prádlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

novinka_kuschelweichVstupte do světa dokonalého praní s tímto úžasným pracím gelem od renomovaného německého výrobce! Tento produkt je neuvěřitelně účinný a zaručuje dokonalé praní Vašeho barevného prádla.

Jeho vůně je tak příjemná, že si ji zamilujete na první dotek. Všichni se budou ptát: "Co je to vlastně za příjemnou vůni?" Tento prací gel je vonným symbolem přátelství a lásky. Jeho rafinovaná vůně připomíná chvíle strávené s přáteli a rodinou, které jsou nejvíce důležité. Proto je tento prací gel tak oblíbený - jeho vůně připomíná důležité okamžiky v životě.

Jemný prací prostředek Kuschelweich s velkou účinností byl vyvinutý pro vaše barevné prádlo. Je obzvláště šetrný k vláknům a okouzlí vás pohádkově přátelskou vůní. Objevte oblíbenou plyšovou vůni tohoto něžného pracího prostředku, který bude hýčkat Vaše prádlo.

A navíc, tento produkt je vyroben z nejlepších surovin a splňuje nejpřísnější evropské normy, což znamená, že můžete mít jistotu, že používáte produkt nejvyšší kvality. Tak proč nezkusit tento úžasný prací gel od německého výrobce již dnes a užít si dokonalé praní s neuvěřitelně příjemnou vůní s přátelskou atmosférou?
Vaše prádlo vám za to bude vděčné!

  • skvělé prací vlastnosti
  • nebesky milá vůně
  • jemný a přitom vysoce efektivní
  • účinný už od 20°C
  • 35 pracích dávek
  • dovezen z Německa

 

Doporučení:
Aktivní síla na odstraňování skvrn je aktivní již při 20 ° C - umožňuje praní při nízkých teplotách. To šetří energii a chrání životní prostředí.

Dávkování:
(jeden plný uzávěr = 36,5 ml)

pro středně znečištěné prádlo: 55 ml pracího prostředku (při středně tvrdé vodě),
pro silně znečištěné prádlo: 95 ml pracího prostředku (při středně tvrdé vodě).
Pro ruční praní dejte asi 40 ml pracího gelu Kuschelweich do 10 litrů vody. Vyperte rychle, bez namáčení a důkladně vymáchejte.

Uporornění: způsobuje silné podráždění očí. Dráždí pokožku. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Po manipulaci s gelem si důkladně umyjte ruce vodou.

Složení: AQUA, laureth-7, SODIUM dodecylbenzensulfonate, SODIUM Palm Kernelate, PROPYLENE GLYKOL, citrát sodný, SODIUM DIETHYLENETRIAMINE PENTAMETHYLENE fosfonáty, Sodium Laureth Sulfate, parfém, polypropylen tereftalát, styren, hexylglupolymer, styren, kopolymer, salkokoryl-akrylamyl, NNKU DISODIUM DISTYRYLBIFENYL DISULFONATE, PROTEASE, BENZISOTHIAZOLINON, METHYLISOTHIAZOLINONE, FORMYL FENYL BORONIC KYS., AMYLÁZA, BARVIVO.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Počet dávek: 35
Množství: 1,925 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: