NUK Extra jemný prací gel pro dětské prádlo 750 ml

 
 

Šetrný prací prostředek pro dětské prádlo.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 139 Kč
Ušetříte 20 Kč (–14 %)
Cena 98 Kč bez DPH
119 Kč
Kód produktu 7964
Značka NUK
Kategorie Prací gely
Položka byla vyprodána...
 

pro_jemne_detske_pradlo

V prvním roce života svého dítěte vyperete asi 160 kusů bodýček, bryndáků a košilek. Dětské oblečení se rychle ušpiní a je třeba jej prát opravdu často. Proto je obzvláště důležité, aby byl použitý prací prostředek šetrný k pokožce - po každém praní přicházejí textilie do přímého kontaktu s jemnou pokožkou dítěte.

Spolehlivý prací prostředek NUK je založen na účinné čisticí formulaci s přírodními enzymy, které podporují odstraňování skvrn. Všechny účinné látky lze snadno beze zbytku vymáchat z oblečení, aby nedošlo ke kontaktu zbytků prostředku s pokožkou dítěte. Účinný prací prostředek NUK je vhodný pro praní od 20 ° C až do 90 ° C a láhev o objemu 750 ml vystačí pro přibližně 12 dávek. Je určený pro bezpečné použití v domácnosti s dětmi - pro dobrý pocit, že děláte to nejlepší pro celou rodinu.

Silný prací prostředek NUK: jemná hygiena dětského prádla. Od odborníků na dětské výrobky.

  • Dermatologicky testováno: šetrný k pokožce dítěte.
  • Účinná čistící formule s přírodními enzymy.
  • Účinné látky lze z prádla vymáchat beze zbytku.
  • Vhodný pro cca 12 dávek prádla při 20 až 90 ° C.
  • Vyvinuto odborníky na dětské výrobky zejména pro použití domácnostech s dětmi.
  • Dovezeno z Německa.

 

 Dodržujte pokyny k praní na etiketách výrobce!

Uporornění: způsobuje silné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko.Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení: voda, laureth sulfát sodný, mastný alkohol C12-15, alkoholované C8-18 mastné kyseliny, soli, propylenglykol, denaturovaný alkohol. natrium-n-oktyl, sulfát, kyselina citronová, kokamid DEA, boritan sodný, natrium-diethylentriamin pentamethylenfosfonát, parfém, kumensulfonát draselný, kumensulfonát sodný, 1-vinyl-2-pyrrolidon / 1-vinylimidazol-kopolymer, kopolymer styren / akryláty, sodík kopolymer olefin / kyselina maleinová C4-12, proteáza, celuláza, mananáza, pektát, lyáza, amyláza

Uchovávejte při teplotě 5 - 35°C.

Výrobce: Mapa GmbH, Industriestr. 21-25, D-27404 Zeven.

Počet dávek 12
Na jaké prádlo univerzální, sensitiv
Množství 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: