-POZOR - Změna fakturačních údajů a čísla účtu!!! - POZOR-

Kapsle na praní TANDIL CLASSIC 20ks

Neohodnoceno
 
 

Účinné kapsle na praní bílého a světlého prádla.

Dostupnost Plánované naskladnění: 27. 3. 2019
125 Kč
Kód produktu 2965
Značka Tandil
Kategorie Prací gely
Položka byla vyprodána...
 

Koncentrovaný dávkovaný prací prostředek pro všechny typy praček. Osvědčená značka TANDIL přichází na trh s pracími kapslemi a splňuje všechna očekávání, které u této značky máte. Prací síla těchto kapslí proniká hluboko do vlákna, zanechává čistotu a dlohotrvající svěží vůni. Skvěle pere, krásně voní a to vše za příjemnou cenu.

  • pro zářivou bílou
  • pro příjemnou svěží vůni
  • pere od 20 °C
  • proniká do hloubky vlákna
  • 20 kapslí
  • v praktickém pevném boxu

 

Použití: 1 kapsle = jedna prací dávka 4 - 5 kg prádla. Pro větší množství prádla než 5 kg nebo velice zašpiněné prádlo použijte dvě kapsle. Kapsli vložte do prázdného bubnu pračky, pak vložte prádlo. Po vyjmutí kapsle balení uzavřete. Kapsli nepropichujte, neroztrhávejte ani nerozřezávejte. Při manipulací s kapslí mějte suché ruce.Vhodné pro všechny úrovně tvrdosti vody. Nepoužívat pro ruční praní. Nepoužívat pro praní vlny a hedvábí.

Upozornění: Dráždí pokožku. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy s dlouhodobým účinkem. Obsahuje proteázu. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU: Zasažené místo omyjte větším množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. PO POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM nebo lékaře. Pokud je třeba lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Likvidujte pouze prázdný obal v místě zpětného sběru odpadu (papír a plasty).

Uchovávejte na suchém místě při teplotě 5 - 40 °C a pouze v původním obalu.

Počet dávek 20
Na jaké prádlo na světlé a stálobarevné
Množství 20 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.