-POZOR - Změna fakturačních údajů a čísla účtu!!! - POZOR-

Kapsle na praní TANDIL CLASSIC 20ks

Neohodnoceno
 
 

Účinné kapsle na praní bílého a světlého prádla.

Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do
31.5.2019
125 Kč
Kód produktu 2965
Značka Tandil
Kategorie Prací gely
Položka byla vyprodána...
 

Koncentrovaný dávkovaný prací prostředek pro všechny typy praček. Osvědčená značka TANDIL přichází na trh s pracími kapslemi a splňuje všechna očekávání, které u této značky máte. Prací síla těchto kapslí proniká hluboko do vlákna, zanechává čistotu a dlohotrvající svěží vůni. Skvěle pere, krásně voní a to vše za příjemnou cenu.

  • pro zářivou bílou
  • pro příjemnou svěží vůni
  • pere od 20 °C
  • proniká do hloubky vlákna
  • 20 kapslí
  • v praktickém pevném boxu

 

Použití: 1 kapsle = jedna prací dávka 4 - 5 kg prádla. Pro větší množství prádla než 5 kg nebo velice zašpiněné prádlo použijte dvě kapsle. Kapsli vložte do prázdného bubnu pračky, pak vložte prádlo. Po vyjmutí kapsle balení uzavřete. Kapsli nepropichujte, neroztrhávejte ani nerozřezávejte. Při manipulací s kapslí mějte suché ruce.Vhodné pro všechny úrovně tvrdosti vody. Nepoužívat pro ruční praní. Nepoužívat pro praní vlny a hedvábí.

Upozornění: Dráždí pokožku. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy s dlouhodobým účinkem. Obsahuje proteázu. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU: Zasažené místo omyjte větším množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. PO POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM nebo lékaře. Pokud je třeba lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku. Likvidujte pouze prázdný obal v místě zpětného sběru odpadu (papír a plasty).

Uchovávejte na suchém místě při teplotě 5 - 40 °C a pouze v původním obalu.

Počet dávek 20
Na jaké prádlo na světlé a stálobarevné
Množství 20 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.