Italský prací gel Chanteclair - Color 1150 ml

 
  • 1 z 2
 

Italský prací gel na barevné prádlo.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 114,88 Kč bez DPH
139 Kč
Kód produktu 5162
Značka Chante Clair
Kategorie Prací gely
Položka byla vyprodána...
 

Prací gel pro barevné prádlo. Oživuje a chrání barvy, dodává vláknům původní barvy a lesk. Moderní receptura respektující tradiční hodnoty vytváří s tohoto koncentrovaného pracího prostředku jeden z nejkvalitnějších produktů na trhu. Vyjadřuje respekt k tradičním hodnotám a získává zákazníky z řad nejnáročnějších hospodyněk. I při nízkých teplotách praní účinně odstraňuje i odolné skvrny. Tento italský prací gel je vhodný pro praní barevného spodního prádla z mikrovlákna, lněných ubrusů a ložního prádla i bavlněného prádla. Vyzkoušejte i Vy prací sílu a ohleduplnost ke tkaninám tohoto italského pracího gelu!

  • pro zářivé a živé barvy
  • nová o 30% účinnější receptura
  • neutrální vůně
  • vhodné pro všechny prací teploty
  • koncentrát - 23 pracích dávek
  • dermatologicky testováno
  • vhodné pro mikrovlákno, lněný textil, bavlnu i směsi z bavlny
  • vyrobeno v Itálii

 

Použití: Dávkování pro pračky při 4-5 kg prádla je vyobrazeno v tabulce na zadní etiketě. Při ručním praní dejte 50ml prostředku na 10 L vody.

Upozornění: Chraňte před mrazem. Skladujte mimo dosah dětí. Způsobuje silné podráždění očí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsahuje: 5 - 15% neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, < 5% mýdla, fosfonáty, polykarboxyláty. Enzymy, optické zjasňovače, parfémy, konzervant (benzisothiazolinon), Laurylamin dipropylenediamin, pyrithion sodný, benzyl salicylát, hexyl cinnamal.

Počet dávek 23
Na jaké prádlo na barevné
Množství 1150 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.