Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Parfémovaný osvěžovač vzduchu Tesori d´Oriente - Hammam 250 ml

Kód: 9389
149 Kč 123 Kč bez DPH 60 Kč / 100 ml
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Parfémovaný osvěžovač vzduchu s teplou vůní arganu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní parfémový osvěžovač vzduchu k navození orientální vůně i u Vás doma. Osvěžovač Vás nadchne přátelskou vůní arganu s tóny smyslného jasmínu projasněnou pomerančovým květem. Stačí jen pár zmáčknutí k vytvoření příjemné prostorové vůně.
Osvěžovač vzduchu je vhodný jak pro bytové tak nebytové prostory.

  • Příjemná nevtíravá vůně,
  • nedráždí,
  • snadná aplikace,
  • mechanický rozprašovač,
  • dovezeno z Itálie.

Použití: před použitím důkladně protřepejte. Otočte bezpečnostní pojistku ve směru hodinových ručiček (viz. obrázek na obalu výrobku). Po použití můžete opět zajistit bezpečnostní pojistkou. Pro dokonalé osvěžení vzduchu, držte nádobku ve svislé poloze. Natočte směrem od vaší tváře a zmáčkněte rozprašovač nejméně 3x pro plnou funkčnost na vzdálenost min. 30 cm od veškerých povrchů. Nestříkejte přímo na závěsy, sedací soupravy, záclony, textil atd. Zamezte kontaktu s materiály: vinyl, hedvábí a kůže. Nepoužívejte v nadměrném množství a nasměrujte sprej při použití směrem vzhůru. Nestříkejte na pokožku ani do očí.  

Upozornění: Chraňte před teplotami pod 5°C a slunečním zářením. Skladujte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Varování: Extrémně hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě požáru: K hašení použijte práškový hasící přístroj/písek/oxid uhličitý. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Odstraňte obsah / obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. EUH208 Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8,-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Linalool, α-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, (R)-p-mentha-1,8-diene, Citronellol, Piperonal. Může vyvolat alergickou reakci.

Obsahuje: EUH208 Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8,-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Linalool, α-Methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, (R)-p-mentha-1,8-diene, Citronellol, Piperonal. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce: Conter S.r.l. - Viale Europa, 12 26855 Ladi Vecchio (LO) - Italy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Množství: 250 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: