Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Felce azzura gelový osvěžovač vzduchu Notte d´estate 140g

Kód: 7181
50 Kč 41 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Gelový osvěžovač vzduchu s vůní letních nocí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelová bytová vůně - osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů Felce Azzurra Notte d´estate (letní noc) krásně provoní Váš dům a pohltí nepříjemné pachy.

Použití: odlepte nálepku z přední strany osvěžovače, neotevírejte násilím. Nejintenzivnější účinek je v menších místnostech jako je WC, chodba, předsíň nebo koupelna.

Dovoz z Itálie.

Složení: parfém (Coumarin, 4-Tert-butylcyclohexyl acetate, Acetylcedrene, Linalool, beta-Pinene), konzervant Benzisothiazolinone.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě.  Lidí trpící přecitlivělostí na parfémy, by měli být při používání tohoto výrobku opatrní. Používání osvěžovačů vzduchu nenahrazuje vhodné hygienické návyky. V případě, že bude nutné vyhledat lékařskou pomoc mějte etiketu výrobku k dispozici. Při dlouhodobém používání může být škodlivý pro vodní organizmy. V případě požití vypláchněte ústní dutinu vodou a kontaktujte neprodleně Toxikologické informační středisko. Vyhněte se kontaktu s leštěnými a lakovanými povrchy, dřevem, textilem a s ušlechtilou ocelí.

Výrobce: Paglieri spa s.s n. 10 per Genova km 98 15122 - Alessandria - Italia

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Množství: 140 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: