Felce azzura gelový osvěžovač vzduchu Notte d´estate 140g

 
 

Gelový osvěžovač vzduchu s vůní letních nocí.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 41 Kč bez DPH
50 Kč
Kód produktu 7181
Značka Felce Azzurra
Kategorie Osvěžovače vzduchu
Položka byla vyprodána...
 

Gelová bytová vůně - osvěžovač vzduchu a pohlcovač pachů Felce Azzurra Notte d´estate (letní noc) krásně provoní Váš dům a pohltí nepříjemné pachy.

Použití: odlepte nálepku z přední strany osvěžovače, neotevírejte násilím. Nejintenzivnější účinek je v menších místnostech jako je WC, chodba, předsíň nebo koupelna.

Dovoz z Itálie.

Složení: parfém (Coumarin, 4-Tert-butylcyclohexyl acetate, Acetylcedrene, Linalool, beta-Pinene), konzervant Benzisothiazolinone.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě.  Lidí trpící přecitlivělostí na parfémy, by měli být při používání tohoto výrobku opatrní. Používání osvěžovačů vzduchu nenahrazuje vhodné hygienické návyky. V případě, že bude nutné vyhledat lékařskou pomoc mějte etiketu výrobku k dispozici. Při dlouhodobém používání může být škodlivý pro vodní organizmy. V případě požití vypláchněte ústní dutinu vodou a kontaktujte neprodleně Toxikologické informační středisko. Vyhněte se kontaktu s leštěnými a lakovanými povrchy, dřevem, textilem a s ušlechtilou ocelí.

Výrobce: Paglieri spa s.s n. 10 per Genova km 98 15122 - Alessandria - Italia

Množství 140 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: