Odstraňovač skvrn TANDIL - žlučové mýdlo 1 L

 
 

Tekuté žlučové mýdlo se snadným dávkováním.

Dostupnost Vyprodáno
99 Kč
Kód produktu 3423
Značka Tandil
Kategorie Odstraňovače skvrn
Položka byla vyprodána...
 

TANDIL Gallseife odstraňuje skvrny a nečistoty z hloubky vláken s jemným, ale účinným výkonem žlučového mýdla. Je vhodný pro použití při předpírce ale také jako zesilovač pracího výkonu běžných pracích prostředků.

  • zvyšuje účinnost praní
  • pro účinné ošetření skvrn před praním
  • bez bělidel
  • vhodné i pro praní v pračce
  • snadné dávkování
  • praktická stupnice na boku láhve
  • dovezené z Rakouska

 

Použití při ošetření skvrn: pro předběžné ošetření zvláště odolných skvrn naneste na skvrnu žlučové mýdlo a nechte působit cca 5-10 minut. Pak vyperte prádlo běžným způsobem. Dodržujte pokyny k ošetření textilu na etiketách prádla. Barvostálost vyzkoušejte na skrytém místě!

Použití jako zesilovací prostředek praní: 50 ml (cca dva plné uzávěry) žlučového mýdla přidejte k běžnému pracímu prostředku do dávkovače vaší pračky.

Použití při ručním praní: 50 ml (cca dva plné uzávěry) žlučového mýdla dejte do 10 L vody a použijte také běžný prací prostředek v dávkovaní pro ruční praní. Ruce i prádlo pak dobře opláchněte od pracích prostředků.

Upozornění: Chraňte před mrazem. Skladujte mimo dosah dětí. Způsobuje silné podráždění očí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsahuje: 5 - 15% mýdlo. Méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky. Vonné látky, konzervanty (methylisothiazolinon, benzisothiazolinon). Volská žluč.

Množství 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.