Odstraňovač skvrn TANDIL - žlučové mýdlo 1 L

Neohodnoceno
 
 

Tekuté žlučové mýdlo se snadným dávkováním.

Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do
27.6.2019
99 Kč
Kód produktu 3423
Značka Tandil
Kategorie Odstraňovače skvrn
Položka byla vyprodána...
 

TANDIL Gallseife odstraňuje skvrny a nečistoty z hloubky vláken s jemným, ale účinným výkonem žlučového mýdla. Je vhodný pro použití při předpírce ale také jako zesilovač pracího výkonu běžných pracích prostředků.

  • zvyšuje účinnost praní
  • pro účinné ošetření skvrn před praním
  • bez bělidel
  • vhodné i pro praní v pračce
  • snadné dávkování
  • praktická stupnice na boku láhve
  • dovezené z Rakouska

 

Použití při ošetření skvrn: pro předběžné ošetření zvláště odolných skvrn naneste na skvrnu žlučové mýdlo a nechte působit cca 5-10 minut. Pak vyperte prádlo běžným způsobem. Dodržujte pokyny k ošetření textilu na etiketách prádla. Barvostálost vyzkoušejte na skrytém místě!

Použití jako zesilovací prostředek praní: 50 ml (cca dva plné uzávěry) žlučového mýdla přidejte k běžnému pracímu prostředku do dávkovače vaší pračky.

Použití při ručním praní: 50 ml (cca dva plné uzávěry) žlučového mýdla dejte do 10 L vody a použijte také běžný prací prostředek v dávkovaní pro ruční praní. Ruce i prádlo pak dobře opláchněte od pracích prostředků.

Upozornění: Chraňte před mrazem. Skladujte mimo dosah dětí. Způsobuje silné podráždění očí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Obsahuje: 5 - 15% mýdlo. Méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky. Vonné látky, konzervanty (methylisothiazolinon, benzisothiazolinon). Volská žluč.

Množství 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.