Zákaznická podpora:737 462 374info@udokoupilu.cz

Spee prací gel - Color 3,212 L

Kód: 9407
229 Kč 189 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Prací gel pro chytré praní barevného prádla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německý prací gel s unikátní formulí na praní barevného prádla. Spee-chytrý způsob praní! Obsahuje jedinečnou recepturu zajištujicí svěží vůni vypraného prádla i po dvanácti hodinách ponechání v bubnu pračky. Již žádné zatuchlé prádlo! Oblečení zanechává čisté, svěží a příjemně vonící. A samozřejmě obsahuje i formuli, která chrání Vaši pračku před usazováním vodního kamene.

  • Kvalitní výrobek šetrný k prádlu,
  •  svěží prádlo i po 12 hodinách v bubnu pračky,
  • vysoký prací výkon,
  • zářivé barvy,
  • formule proti usazování vodního kamene,
  • účinné odstraňování skvrn i při nižších teplotách
  • dovezeno z Německa.

Naše vlastní zkušenost: prádlo po vyprání voní neuvěřitelnou svěží vůní, která je cítit ještě dlouho při sušení prádla. Opravdu bomba! Po usušení už prádlo nevoní tak intenzivně, ale pořád si zachovává takovou nevtíravou svěží jiskru. To, že je prádlo vyprané a čisté u výrobků z Německa považujeme za naprostou samozřejmost, takže už to nebudeme ani rozebírat. Zkrátka u nás naprostá spokojenost!

Uporornění: způsobuje silné podráždění očí. Dráždí pokožku. Skladujte mimo dosah dětí.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: necítíte-li se dobře, vyhledejte lékaře, nebo kontaktujte toxikologické středisko. Mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Po manipulaci s gelem si důkladně umyjte ruce vodou.

Složeníneiontové povrchově aktivní látky > 5%, mýdlo, 5 až 15% aniontové povrchově aktivní látky; ostatní pomocné látky enzymy, optické zjasňovače, konzervační prostředky (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), vůně (Butylfenyl Methylpropional, Butylfenyl Methylpropional, kumarin, Hexyl Cinnamal, Citronellol).

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie
Množství: 3,212 l
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: