Chante Clair Tekuté mýdlo na skvrny 375ml

 
 

Tekutý odstraňovač skvrn.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 70 Kč bez DPH
85 Kč
Kód produktu 1276
Značka Chante Clair
Kategorie Drogerie
Položka byla vyprodána...
 

Tekutý odstraňovač skvrn Chante Clair je vytvořen pomocí koncentrované receptury bohaté na účinné látky a enzymy, ideální pro předúpravu i těch nejodolnějších skvrn. Působí efektivně tím, že odstraní všechny stopy nečistot už při prvním použití. Vhodný pro ruční ošetření skvrn i pro praní v pračce jako přídavek k pracímu prostředku, na všechny látky, bílé nebo barevné.

Tento italský odstraňovač skvrn bezpečně odstraní odolné skvrny od červeného vína, džusu, trávy, kávy, čaje, inkoustu nebo bláta.
Je vhodný na odstraňovaní skvrn z prádla, sportovního oblečení, dětského prádla, ručníků, ubrusů, záclon, syntetických koberců a čalounění. Stačí nalít přímo na skvrnu před běžným praním. Prostředek nepoškozuje barvy ani tkaniny. Pro nejlepší výsledky ošetřete skvrny co nejdříve.

  • pro cílené ošetření skvrn
  • účinně odstraňuje i odolné skvrny
  • nepoškozuje barvy ani vlákna
  • pro látky i syntetické tkaniny
  • neobsahuje chlór
  • vhodný pro bílé i barevné textilie
  • dovezeno z Itálie

 

Použití: opatrně vytlačte trochu prostředku na skvrnu a nechte působit maximálně 5 minut. Ošetřenou skvrnu nenechte zaschnout. Poté textil s ošetřenou skvrnou vyperte běžným způsobem s ostatním prádlem. V případě koberců nebo čalounění 5-15 minut po aplikaci ošetřené místo dobře očistěte čistou vlhkou látkou a poté osušte.

Upozornění: Nepoužívejte na vlnu, hedvábí a kůži. Stálobarevnost vždy vyzkoušejte a nenápadném místě.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce.
Při požití: Necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko (224 919 293; 224 915 402)
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte tekoucí vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvá-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení: 5% až 15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% fosfonáty, <5% neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, vonné látky, methylisothiazolinon, benzisothiazolinon, pyrithione sodium.

Likvidace: Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu (plast), zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Množství 375 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.